خرید قالب بتن دست دوم بوشهر

طراحی قالب های فلزی
اکتبر 26, 2019
قالب بندی ستون گرد
اکتبر 26, 2019

خرید قالب بتن دست دوم بوشهر

شرکت تک پولاد شرکتی که در حوزه ی تولید وفروش تجهیزات و وسایل ساختمانی فعالیت دارد . این شرکت در سال 1380 شروع به فعالیت کرد . بعد از مدتی به تعمیر و باسازی این تجهیزات نیز پرداخت و مشتریان می توانند تجهیزات و وسایل مورد نیاز پروژه خود را به صورت نو و دست دوم و کارکرده از این شرکت تهیه کنند . این شرکت به کمک نیرو های ماهر و متخصص خود تجهیزات دست دوم را تعمیر و باسازی می کنند و دوباره آن ها را به چرخه باز می گرداند و در هزینه ها به نوعی صرفه جویی می کند .

یکی از این تجهیزات که توسط این شرکت عرضه می شود و در صنعت ساختمان سازی بسیار پرکاربرد می باشد قالب بتن است . این قالب ها در انواع مختلف در این شرکت با کیفیت بالا تولید و یا باسازی می شود و به صورت نو ودست دوم به فروش می رسد . شما می توانید با مراجعه به این شرکت تمام تجهیزات مورد نیاز پروژه خود را با بهترین کیفیت تهیه کنید و خریدی با رضایت خاطر را تجربه کنید . در این جا برای آشنایی بیشتر با انواع قالب های بتن چند نمونه از آن ها را شرح می دهیم تا شما با ویژگی هر کدام از این قالب ها بیشتر آشنا شوید .

انواع قالب بتن

  • قالب چوبی : این قالب ها از نخستین قالب های بتنی بودند و از تخته های سه لایی و تخته های خورده چوب استفاده می شود. این قالب ها طول عمر کم و زمان ساخت زیادی دارند اما به دلیل منعطف بودن این قالب ها هنوز هم از آن ها در ساختمان سازی استفاده می شود .
  • قالب مهندسی : این قالب ها از جنس فلز هستند به صورچهارچوب های فلزی اند و این فلز می تواند آلومینیوم و یا فولاد باشد . سرعت ساخت بالا وطول عمر زیاد این قالب ها از مهم ترین دلایل استفاده از این قالب ها می باشد .
  • قالب پلاستیکی : این قالب به صورت مجموعه ای از قالب های به هم وصل شده است و چون از جنس پلاستیک هستند بسیار سبک است و مقاومت آن ها بالا است . این قالب های پلاستیکی به شکل انبوه ساخته می شوند و به این دلیل سرعت ساخت آن ها بسیار بالاست وبرای ساخت خانه هایی با تعداد زیاد و هزینه های کم بسیار مناسب است .
  • قالب فولادی : این قالب ها به طور معمول در ساخت وساز هایی مورد استفاده قرار می گیرد که حجم کار بسیار بالا باشد . تهیه این قالب ها هزینه بر است و طول عمر بالای این قالب ها توجیهی برای استفاده از این قالب ها است .

خرید قالب بتن دست دوم بوشهر

این قالب هایی که معرفی شد با توجه به ویژگی هایی که داشتند توسط مهندسان و طراحان متناسب با ساختمان در حال ساخت انتخاب می شوند و به خریداری آن اقدام می کنند . همه انواع این قالب ها و دیگر تجهیزات ساختمانی با بهترین کیفیت را می توانید از شرکت تک پولاد تهیه بکنید .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس سریع