یزد خرید قالب بتن دست دوم

اسکافلد داربست
اکتبر 26, 2019
قالب بتن گرد
اکتبر 26, 2019

یزد خرید قالب بتن دست دوم

یزد خرید قالب بتن دست دوم

یزد خرید قالب بتن دست دوم:در طی زمان های طولانی از مواد گوناگونی برای محکم و متصل کردن مصالحی که در ساخت ساختمان ها استفاده می شود بهره می برند . بتن از دیر باز برای این منظور مورد استفاده بوده و می توان گفت بهترین و قوی ترین مواد اتصال دهنده در ساختمان ها استفاده می شود . مواد دیگری که به این منظور استفاده شده اند مقاومت کافی را نداشته اند و ترک خورده و از بین رفته اند . تا کنون ماده ای تنوانسته جایگزین بتن در ساختمان ها بشود و بتن پرکاربردترین مواد مصرفی در ساختمان ها است .

قالب بتن

بتن از موادی مثل سیمان و مصالح درشت دانه تشکیل شده که با آب مخلوط می شوند . با خشک شدن بتن این اتصال بین مصالح ایجاد می شود . البته با کمی تغییر در مواد سازنده بتن می توان از آن در مصارف دیگری نیز می توان بهره برد . آسفالت نوعی بتن است که ازقیر و سیمان ساخته شده است و برای سطوح جاده ها و خیابان ها استفاده می شود .

بتن را در قالب هایی با جنس های مختلف می ریزند و در ساختمان با کاربرد های متفاوت استفاده می کنند .

انواع قالب بتن

  • قالب چوبی بتن : قالب چوبی از تخته های خورده چوب و تخته سه لایی ساخته می شود . ساخت این قالب بتن مقداری زمان بر است و برای پروژه های بزرگ توصیه نمی شود . این قالب ها طول عمر کم تری دارند . انعطاف پذیر بودن از مهم ترین دلایل استفاده از قالب چوبی است .
  • قالب مهندسی بتن : این قالب ها قالب فلزی بتن هستند . فلزبه کار رفته در این قالب ها می تواند فولاد و یا آلومینیوم باشد . این قالب ها طول عمر زیاد دارند و سرعت ساخت آن بالا است و برای اجرا در پروژه های بزرگ گزینه مناسبی می باشد .
  • قالب پلاستیکی بتن : این قالب از قالب هایی متشکل شده است که به صورت سری به هم وصل شده اند . قالب پلاستیکی به علت جنس آن بسیار سبک است اما مقاومت کافی را هم دارد . این قالب ها به صورت انبوه تولید و ساخته می شوند بنابراین سرعت ساخت آن زیاد است و برای ساخت خانه های زیاد با قیمت پایین مناسب هستند .
  • قالب روپوش دار ( عایق موقت ) : این قالب ها عایق هستند و بعد از بتن ریزی این فالب در محل بتن ریزی باقی می ماند و به عنوان یک عایق صوت و رطوبت عمل می کند .
  • قالب فولادی : این قالب در پروژه هایی با حجم بال کاربرد دارند . هزینه استفاده از این قالب ها بالا است اما چون طول عمر این قالب ها زیاد است از آن ها استفاده می شود .

خرید قالب بتن دست دوم یزد

شرکت تک پولاد این تجهیزات را تولید و به فروش می رسانند و شما می توانید قالب بتن دست دوم و یا قالب بتن نو را از این شرکت تهیه نمایید و خریدی با اطمینان خاطر را تجربه کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس سریع