میان بولت چدنی

خرید قالب بتن دست دوم اصفهان
اکتبر 26, 2019
قالب های .
قالب های بتنی
اکتبر 26, 2019

میان بولت چدنی

میان بولت چدنی

در مورد میان بولت ها باید گفت که قطعه ای کارآمد هستند که برای آب بند نمودن سازه هایی چون سازه های بتنی که نیاز به آب بندی دارند استفاده می شوند. میان بولت ها بیشتر در دیوارهای بتنی استفاده می شوند. از این میان بولت ها در منابع آب و یا استخرها نیز استفاده می شود. در منابع آب از میان بولت های آب بند استفاده می شود . میان بولت ها در انواع میان بولت های چدنی ، فلزی و پلاستیکی تولید می شوند. ما در این مقاله درباره میان بولت چدنی توضیح خواهیم داد.

میان بولت چدنی

میان بولت چدنی از پرکاربردترین انواع میان بولت هایی است که مورد استفاده قرار می گیرند. این میان بولت ها در اندازه ۱۲ سانتی متری و بشقابی وسط در اندازه ۸ سانتی متری ساخته می شوند. میان بولت های چدنی بعد از عملیات بتن ریزی در داخل بتن دفن می شوند و برای همیشه در داخل آن باقی می مانند.

روش بستن میان بولت چدنی

این میان بولت در وسط دیوار قرار گرفته و از هر دو طرف بولت ها به آن وصل می شود. دیوار ۳۰ سانتی متر است اما میان بولت چدنی ۱۲ سانتی متر است .برای اینکه زمان بستن میان بولت ها، بولت ها در بتن گیر نکنند و بعد از بتن ریزی باز شوند و میان بولت وسط دیوار تکان نخورد از لوله پولیکا در اندازه بولت استفاده می شود.به عنوان نمونه اگر دیوار ۳۰ سانتی متر باشد از دو عدد لوله پولیکا به اندازه ۹ سانتی متر استفاده شده و یکی از آنها را در این طرف میان بولت و دیگری را در آن طرف میان بولت قرار داده و میلگردی به اندازه ۳۰ سانتی متر به میان بولت می بندیم .

جنس و قیمت میان بولت چدنی

میان بولت چدنی از چدن داکتیل که چدن آن نشکن است ساخته می شود. این چدن در کارگاه های ریختگری در قالب های مخصوص ریختگری می شود.

چون قیمت چدن تغییر پذیر بوده و بالا و پایین می شود و قیمت میان بولت ها به قیمت ضایعات چدن و بالا رفتن حقوق کارگران و هم چنین قیمت آب و برق کارگاه ها بستگی دارد نمی توان قیمت ثابتی را برای این نوع از میان بولت ها اعلام کرد. برای اطلاع دقیق قیمت این میان بولت ها باید با شرکت سازنده که شرکت تک پولاد است در ارتباط باشید.

شرکت تک پولاد علاوه بر تولید میان بولت های چدنی و فلزی و پلاستیکی به تولید انواع داربست ها ، انواع قوطی پروفیل ها ، انواع قالب بتن ها از جمله قالب فلزی بتن ، انواع لوله داربستی ، انواع پلی وود از جمله درب پلی وود و بسیاری موارد دیگر مشغول می باشد. در این شرکت کیفیت و رضایت مشتریان از اولویت برخوردار می باشد . شرکت تک پولاد برای رضایت مشتریان خود در هنگام تولید محصولاتش از مواد اولیه با کیفیت استفاده می کند . در این شرکت از نیروهای متخصص و توانمند که از علم روز دنیا برای تولید محصول استفاده می کنند به کار گرفته می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس سریع