لوله داربست فلزی

دستگاه خم و برش میلگرد دست دوم
دستگاه خم و برش میلگرد دست دوم
اکتبر 26, 2019
قالب بندی لارج پنل
قالب بندی لارج پنل
اکتبر 26, 2019

لوله داربست فلزی

لوله داربست فلزی

لوله داربست فلزی

لوله داربست فلزی تک پولاد

لوله داربست فلزی : امروزه کاربرد لوله داربست موجب شده است تا خرید لوله داربست فلزی و قیمت لوله داربستی برای افراد اهمیت بالایی داشته باشد. برای خرید لوله داربستی ارزان در تهران یا هر شهر دیگر کافیست با تک پولاد در ارتباط باشید.

برای سهولت در ساخت ساختمان های بلند مرتبه از تجهیزاتی استفاده می کنند که بتوان به نقاطی که دسترسی به آن ها سخت است را آسان تر کرد . نام این تجهیزات داربست است . داربست دارای انواع و اشکال متفاوت است و از این نوع های مختلف برای ساخت ساختمان های مختلف با شرایط و کاربری مختلف استفاده می شود .

داربست چیست ؟

داربست ها سازه های موقت هستند که از چوب و لوله داربست فلزی ساخته می شوند و قطعات آن در محل کار به هم متصل می شوند و داربست را تشکیل می دهند . قطعات تشکیل دهنده داربست باید از استحکام کافی برخوردار باشد تا بتواند مقاومت کافی در برابر وزنی که هنگام کار مخصوصا بتن ریزی به آن وارد می شود را داشته باشد .

اشکال مختلف داربست

  • داربست چوبی : این داربست از تخته های جوبی و خرک ساخته می شود . این داربست ها در بیشتر موارد ثابت هستند و حرکت نمی کنند . با تغییر در شکل بستن چوب ها می توان داربست چوبی را در شکل های مختلف و با میزان باربری متفاوت به هم وصل کرد.
  • داربست فلزی : این داربست ها از لوله هایی فلزی از جنس فولاد ساخته شده است و این لوله ها را در اندازه های استاندارد برش می دهند و به هم جوش می دهند . کیفیت مواد اولیه مصرفی در این لوله ها باید بالا باشد و اگر این گونه نباشد لوله ها استحکام کافی را نخواهند داشت و موجب بروز حوادث و خسارت های بزرگی در کار می شوند .
  • داربست معلق : این داربست برای ساختمان هایی کابرد دارد که نمی توان از زمین اطراف آن برای تکیه گاه دارست استفاده کرد . این داربست ها به صورت سکو هایی است که از ساختمان بیرون زده به همین دلیل است که به آن داربست معلق گفته می شود .
  • داربست پایه دار: این داربست ها بسیار سریع نصب می شوند و در ساختمان هایی که سرعت انجام کار برای آن ها مهم است استفاده می شود . این داربست ها نباید بیش از سه ردیف و ارتفاع وبلندی بیش از5/4 متر داشته باشد.

چه مواردی باید هنگام نصب داربست رعایت شود ؟

نصب داربست ها از اهمیت زیادی برخوردار است و باید توسط افراد با تجربه انجام بگیرد . رعایت این نکات برای افزایش ایمنی و پایداری کار حایز اهمیت می باشد .

  • در مرحله اول باید توجه کنیم که پایه های لوله داربست فلزی را در جایی محکم قرار بدهیم و یا زیر آن ها از تخته های زیر پایی استفاده کنیم .
  • زمین و تخته زیر داربست را تراز می کنیم تا مشکلی در کار به وجود نیاورد به خصوص در داربست مثلثی و یا داربست اسکافلد .

خرید لوله داربست فلزی

برای خرید این لوله ها می توانیم با توجه به امکانات مالی در اختیار آن ها را به صورت نو و یا دست دوم تهیه کنیم . شرکت تک پولاد ارایه دهنده ای تجهیزات با بهترین و بالاترین کیفیت می باشد .

دستگاه خم و برش میلگرد دست دوم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس سریع