لوله داربست دست دوم کرمانشاه

دستگاه خم و برش میلگرد تهران
دستگاه خم و برش میلگرد تهران
اکتبر 26, 2019
دستگاه خم وبرش میلگرد اصفهان
دستگاه خم وبرش میلگرد اصفهان
اکتبر 26, 2019

لوله داربست دست دوم کرمانشاه

لوله داربست دست دوم کرمانشاه

لوله داربست دست دوم کرمانشاه

لوله داربست دست دوم کرمانشاه

لوله داربست دست دوم کرمانشاه : شرکت تک پولاد در زمینه فروش انواع داربست و قالب بتن فعالیت دارد . قیمت لوله داربست دست دوم در کرمانشاه را می توانید از کارشناسان تک پولاد جویا شوید . داربست ها سازه های چوبی و فلزی موقتی هستند که برای دسترسی به نقاط دشوار و مرتفع در هنگام ساخت یا تعمیر ساختمان ها و پروژه های عمرانی به کار برده می شوند. داربست ها از لوله داربست دست دوم کرمانشاه از جنس فلزی و چوبی ساخته شده اند. لوله داربستی و بست دو عضو مهم تشکیل دهنده داربست ها می باشند.

لوله داربستی دارای قطر استاندارد ۴۸ میلی متری و ضخامت ۵/۱ تا ۳ میلی متر می باشد و از بست برای اتصال پایه های داربست به همدیگر استفاده می شود. لوله داربست دست دوم کرمانشاه به طول های ۳متری و ۶ متری تولید می شود.

چون ساختمان ها در متراژهای متفاوت ساخته می شوند بنابراین لوله هایی با متراژهای کوچک وبزرگتر نیز ساخته می شوند. سازنده داربست ها باید مهارت و تسلط کافی را داشته باشد زیرا در صورت فرو ریختن داربست خطرات جانی بسیار زیاد است .

ویژگی داربست مناسب چیست ؟

از ویژگی های یک داربست مناسب فاصله مناسب آن با بدنه می باشد که این فاصله حدود ۳۰ سانتی متر است . البته بسته به نوع کار طبق دستور بنا یا معمار یا مهندس ناظر این فاصله از بدنه کم یا زیاد می شود.

نکاتی در نصب داربست ها

-لوله های داربست که در استحکام آن نقش مهمی دارند باید دارای فاصله حداکثری ۲متر از هم باشند.

-داربستی که تمام پایه های آن در یک خط مستقیم مشاهده شوند ،داربست مناسبی می باشد.

– بست های با زاویه قائم برای اتصال لوله داربست در حالت عمود به کار می روند که بیشترین بار قابل تحمل این بست حدود ۳/۶ کیلو نیوتن می باشد.

– تخته داربست های دارای طول کمتر از ۵/۱ متر به دو میله ساپورت زیری و تخته داربست های دارای طول بیشتر از ۵/۱ متر به سه میله ساپورت زیری نیاز دارد.

– لوله اتصال ، لوله ای است که برای اتصال دو لوله طولی به هم استفاده می شود که دارای دو کلاس ، SWL ,1/5 KN و SWL,3KN می باشد.

– فاصله بین پله ها ۲۵- ۳۰ سانتی متر می باشد. و عرض ورودی پله ها بین ۶۰-۱۲۰ سانتی متر است.

– در هر ۲متر ارتفاع وادامه پله ها حتما باید یک پاگرد جهت رفع خستگی در نظر گرفته شود.

– در شیب های ملایم و بسته به ضرورت به جای پله ها می توان از سطح شیب دار استفاده نمود.

– اگر در روی پله ها از تخته برای عبور و مرور استفاده می کنید حتما آن را با سیم محکم ببندید.

– استفاده از قطعات معیوب وشکسته و خمیده وخراب در داربست ممنوع می باشد.

– نردبان مورد استفاده در داربست ها ازجنس فلز بوده و باید یک متر از محل کار بلند تر باشد. از نردبان چوبی و کوتاه نباید استفاده نمود.

انواع داربست ها

داربست ها دارای انواع مختلفی از قبیل : داربست چوبی ، داربست فلزی ، داربست معلق ، داربست مثلثی ، داربست چکشی ستاره ای ، داربست چکشی کاسه ای ، داربست پایه دار و… می باشد. هرکدام از این انواع در موقعیت های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند .

دستگاه خم و برش میلگرد تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس سریع