لوله داربست دست دوم کرج

قالب لارج پنل
قالب لارج پنل
اکتبر 26, 2019
خرید قالب بتن دست دوم گرگان
خرید قالب بتن دست دوم گرگان
اکتبر 26, 2019

لوله داربست دست دوم کرج

لوله داربست دست دوم کرج

لوله داربست دست دوم کرج

قیمت لوله داربست دست دوم کرج

لوله داربست دست دوم کرج : تک پولاد دارای تجربه در زمینه فروش انواع داربست و لوله داربست دست دوم در شهر های مختلف به ویژه کرج و تهران می باشد .

داربست به سازه ای از جنس چوب یا فلز گویند که برای دسترسی به نقاط دشوار استفاده می شود.لوله داربست دست دوم ،لوله ای ازجنس فولاد می باشد که دارای قطر 48 میلی متر وضخامتی حدود 5/1 تا 3 میلی متر دارد.این سازه ها بعد از اینکه پروژه های عمرانی وصنعتی به اتمام رسیدند از هم باز شده و جمع آوری می شوند .

داربست از چه اجزایی تشکیل شده است؟

داربست از دو عضو تشکیل شده است

الف- لوله داربست دست دوم : لوله داربست در کشورهای مختلف با استانداردهای متفاوتی ساخته و مورد استفاده قرار می گیرد.در ایران لوله داربست ، لوله ای با قطر 48 میلی متر و ضخامتی از 5/1 تا 3 میلی متر می باشد.

ب- بست داربست : نقش بست اتصال لوله ها به هم و به تکیه گاه داربست است تا سازه را به سریع ترین شکل ممکن بتوانیم نصب کرده واز هم باز کنیم.

 

داربست ها از اجزای مختلفی تشکیل شده اند که به این شرح می باشد: ستون داربست ،لوله های سرتاسری افقی ،لوله های زیر تخته ای ، شمع مایل ، لوله های مهار ، قید دیواره درگاهی ، دستک های افقی داربست یا لوله های عرضی ، میله شکاف دار اتصال ، پایه مهار ، اتصالات جهت پل زیرسقف ، بست پله ای داربست و صفحه پله ،پل ، بست راست گوشه ،بست لوله زیر تخته ای ، بست گردان ، بست بوشی ، بست خاردار ، مهار انتهایی ، صفحه زیر ستون ، پایه قابل تنظیم ،توپی های پلاستیکی .

انواع لوله داربست دست دوم کرج

داربست چوبی : اگر برای ساخت آن از تخته ،خرک وپل موقت استفاده شود داربست چوبی خواهد بود.

داربست فلزی : لوله داربست دست دوم ذکر شده از لوله های فولادی با قطر 3/48 میلی متر تشکیل شده است و ضخامت آن 4 میلی متر است .

داربست معلق : در مکان هایی که برپایی داربست در سطح زمین ممکن نباشد از داربست هایی که از سطح ساختمان به صورت سکو بیرون زده است استفاده می شود که به این نوع داربست ها ،داربست معلق گویند.

داربست پایه دار: در مواقعی که برپایی سریع داربست ضروری باشد از این داربست استفاده می شود .این داربست نباید بیش از سه ردیف داشته باشد.

داربست مثلثی : این داربست از فریم های مثلثی تشکیل شده و به صورت نروماده به هم متصل شده و در کفراژبندی دال یا تیر و پل ها به کار می رود.

داربست چکشی ستاره : این داربست از پایه های قا‍ئم و مهار افقی در اندازه های مختلف تشکیل شده است. پایه های این نوع داربست در سایزهای 3 و 5/2 و5/1 و1 و5/0 متر تولید شده است .

داربست چکشی کاسه ای : این داربست از پایه های قائم و مهارهای افقی در اندازه های مختلف تشکیل شده است. پایه های این نوع در سایزهای 3 و 4/2 و8/1 و 2/1 و 6/0 متر تولید شده است. سرجک های قابل رگلاژ در قسمت بالایی وپایه جک های قابل رگلاژ در قسمت پایین داربست قرار داده شده و برای هر ارتفاع و اختلاف ترازی قابل تنظیم می باشد.

قالب لارج پنل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس سریع