لوله داربست ارزان

قیمت انواع داربست مثلثی
قیمت انواع داربست مثلثی
اکتبر 26, 2019
قالب فلزی ارس پولاد
قالب فلزی ارس پولاد
اکتبر 26, 2019

لوله داربست ارزان

لوله داربست ارزان

لوله داربست ارزان

از کجا لوله داربست ارزان بخریم؟

لوله داربست ارزان : لوله داربستی چیست ؟ لوله ای فولادی با  قطر ۴۸ میلی متر و ضخامتی از۱.۵ تا ۳ میلی متر و طول استاندارد ۶ متری می باشد . شرکت تک پولاد به فروش داربست ، فروش انواع قالب بتن ، فروش انواع جک ساختمانی و… می پردازد .

به عنوان عضو اصلی درساخت سازه داربست به کار گرفته می شود . اصولا لوله داربست ارزان وسیله ای موقتی است که در پروژه های سا ختمانی یا صنعتی در محل به کار برده می شود و بعد از پایان کار به راحتی ازهم باز شده و به راحتی جمع اوری می شوند .

داربست ها از دو عضو اصلی تشکیل شده اند :

  • لوله داربست ارزان : درکشورهای مختلف دیگر با استانداردهای متفاوتی به کار گرفته می شود و درایران لوله داربست همان لوله ای است که دارای قطر و ضخامتی است که در بالا ذکر شد می باشد.
  • بست داربست : بست های داربست ، شکل ها و انواع گوناگونی دارند ولی درکل وظیفه بست ، اتصال لوله ها به هم و به تکیه گاه داربست است .

موارد کاربرد داربست ها

داربست ها در جاهای مختلفی به کاربرده می شوند مثلا گاهی نقش سایه بان را دارند  یا برای نمای ساختمان ها به کار می رود و در پروژه های عمرانی مانند ساخت پل ها یا خروجی غیرهم سطح نقش تکیه گاه قالب های بتن را بازی می کنند . در کل می توان گفت استفاده بسیار زیادی درپروژه ها، به خصوص پروژه های عمرانی دارند .

اشنایی باداربست ، انواع ان وهمچنین اجزای انها

وقتی کارگری می خواهد در ارتفاع بلند تری درساختمان کارکند نیاز به تجهیزات خاصی می باشد.حال هرچه این ارتفاع بیشتر باشد پس وسیله ای بلند تر نیازاست. با گسترش روزافزون درساخت وساز ساختمانهای بلند، دلیل بر این شد که انسان تمایل پیدا کند تا از وسیله ای سبک و راحت برای این کاراستفاده نماید که این وسیله همان داربست می باشد.

انواع داربست

داربست ها دارای انواع مختلفی از قبیل : داربست چوبی ، داربست معلق،داربست فلزی،داربست پایه دار ،داربست مثلثی ، داربست چکشی ستاره و کاسه ای می باشد. به عنوان نمونه یک نوع را توضیح می دهیم.

داربست چوبی : داربستی است که از گوب گرد و نردبان مخصوص ساخته شده است. در واقع اگر برای برپایی داربست از تخته و خرک و پل موقت استفاده کنیم داربست به وجود آمده ، داربست چوبی است.

اجزای داربست

برای داشتن مهارت در نصب داربست نیاز به آشنایی با اجزای آن می باشد. داربست ها از اجزایی چون : ستون داربست ، لوله های زیرتخته ای ، لوله های سرتاسری افقی ، شمع مایل ، لوله های مهار ، قید، قید دیواره درگاهی ، میله شکاف دار اتصال ، لوله های عرضی ، پایه مهار ، اتصالات جهت پل زیر سقف ، بست پله ای داربست ، بست راست گوشه ، بست لوله زیرتخته ای ، بست گردان ، بست بوشی و بسیاری اجزای دیگر می باشد که یکی از این اجزا شرح داده می شود.

قید دیواره درگاهی: لوله ای می باشد که در بین دو سطح یکپارچه همچون لغازهای درگاهی با دیواره پنجره گوه کوبی شده است. در این صورت داربست به ساختمان مهار می شود.

قیمت انواع داربست مثلثی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس سریع