قیمت لوله داربست دست دوم

قیمت لوله داربست
قیمت لوله داربست
اکتبر 26, 2019
قالب های تونلی
قالب های تونلی
اکتبر 26, 2019

قیمت لوله داربست دست دوم

قیمت لوله داربست دست دوم

قیمت لوله داربست دست دوم

قیمت لوله داربست دست دوم

قیمت لوله داربست دست دوم : این روزها اهمیت فراوانی برای افرادی که در زمینه ساخت و ساز فعالیت می کنند پیدا کرده است. برای ساختن ساختمان های بلند ما نیاز به وسیله ای داریم که بتوانیم با استفاده از آن کارهایی را که در قسمت بیرونی و درونی ساختمان ها لازم است  و در ارتفاع بالا قرار دارند را انجام بدهیم .

کارهایی مانند گچ بری و یا سنگاری نمای بیرونی ساختمان ها نمونه ای از این کارها هستند . انجام این کارها شاید در ارتفاعات پایین نیاز به وسیله ای نداشته باشند اما در ارتفاع بالا برای این که کسی که این کار را انجام می دهد دسترسی لازم را به محل کار داشته باشد از وسیله ای به نام داربست استفاده می کند .

داربست چیست ؟

داربست سازه ای موقتی است که در محل پروژه  ساخته می شود و نصب می گردد . این سازه از انواع و جنس های گوناگونی است و کاربرد های مختلف نیز دارد. شرکت تک پولاد ارائه دهنده انواع داربست نو و دست دوم می باشد و سالها در این زمینه تجربه دارد.

انواع داربست ها

  • داربست چوبی : این داربست ها از گوب های گرد و یا نردبان های مخصوص ساخته می شوند . برای برپا کردن این داربست ها از تخته ها و پل موقت و یا خرک ها بهره می برند . داربست چوبی داربست ثابت و بدون حرکت است .
  • داربست فلزی : این داربست از لوله هایی که از جنس فلز هستند ساخته شده است در بیش تر موارد این فلز به کار رفته در این لوله ها فولاد می باشد . کیفیت مواد سازنده این لوله داربستی در مقاومت این لوله ها بسیار تاثیر گذار است . این لوله داربستی را بعد از برش به هم متصل می کنند و داربست را برپا می کنند . در این نوع از داربست اگر ارتفاع ساختمان بسیار بلند باشد از ابزار هایی برای محکم کردن داربست به نام بست داربست استفاده می شود .
  • داربست پایه دار :

این داربست ها به طور فوری درست می شوند و برای ساختمان هایی که به داربست فوری نیاز دارند استفاده می شود .

البته این نوع داربست دارای محدودیت هایی هم است به عنوان مثال بیش از سه ردیف ندارد و ارتفاع آن به بیش از 5/4 متر نمی رسد . در استفاده از این نوع داربست بایدتوجه کنیم که پایه های آن را محکم کنیم .

  • داربست معلق :

این داربست ها زمانی مورد استفاده قرار می گیرد که زمین های اطراف پروژه نتوانند به عنوان تکیه گاه داربست استفاده قرار بگیرد . این داربست به شکل سکوهایی از ساختمان بیرون زده اند و حالتی معلق را تداعی می کنند و به همین خاطر به آن داربست معلق می گویند .

قیمت لوله داربست دست دوم

برای خرید لوله داربستی نو ویا لوله داربست دست دوم می توانید از شرکت تک پولاد که سال ها در این زمینه فعالیت دارد مراجعه نمایید . شرکت تک پولاد این تجهیزات را با برترین کیفیت در اختیار مشتریان خود قرار می دهد .

در هنگام خرید لوله داربستی باید به نکاتی توجه کرد یکی از این نکات مهم و حیاتی مواد اولیه سازنده این لوله ها است که رابطه مستقیم با میزان باربری داربست دارد. این شرکت لوله داربستی را با بهترین کیفیت ارایه می دهد .

قیمت لوله داربست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس سریع