قالب نیوجرسی مفصلی

قالب فلزی بتن کار کرده
قالب فلزی بتن کار کرده
اکتبر 26, 2019
داربست های مثلثی امگا
داربست های مثلثی امگا
اکتبر 26, 2019

قالب نیوجرسی مفصلی

قالب نیوجرسی مفصلی

قالب نیوجرسی مفصلی

قالب نیوجرسی مفصلی چیست ؟

قالب نیوجرسی مفصلی : قیمت قالب نیوجرسی مفصلی براساس قیمت ورق آهن و پروفیل محاسبه می شود . یکی از شرکت هایی که در زمینه تولید و فروش قالب نیوجرسی مفصلی فعالیت میکند ، شرکت تک پولاد می باشد . از قالب نیوجرسی برای محافظ عابران پیاده، جدا سازی مسیر در آزاد راهها و بزرگراهها جلوگیری از انحراف خودروها به خارج از جاده، کاهش صدمه و جلوگیری از واژگونی خودرو بعد از برخورد و تصادف

اگر قالب نیوجرسی به صورت یکپارچه اجرا نشود موجب خسارات زیاد پروژه می گردد که همین امر علت اهمیت اجرا دقیق و استاندارد قالب نیوجرسی مفصلی را به خوبی می رساند.

تاییدیه وزارت راه و شهرسازی در خصوص ساخت و اجرای حفاظ نیوجرسی مفصلی موید این مطلب است که این گونه حفاظ ها دارای مقاومت کششی بالا و خواص فیزیکی و مکانیکی ویژه طبق الزامات وزارت مذکوره می باشند.

از آنجا که ابعاد بزرگ و حجم بالای نیوجرسی های بتنی موجب افزایش هزینه حمل و جابجایی می گردد، مجریان این دسته از پروژه ها به این رویه روی آورده اند که عملیات تولید را در همان محل اجرای پروژه به انجام رسانند، هر چند این امر موجب صرفه جویی در هزینه های باربری و صرفه جویی در وقت می شود اما در نهایت با محصولی فاقد استانداردهای کارخانه مواجه می شویم.

قالب های نیوجرسی بتنی از تنوع بالایی برخوردارند اما سه نوع از آنها در پروژه های شهری استفاده بیشتری دارند عبارتند از ؛ قالب  نیوجرسی  برگردان و چرخشی ، قالب های نیوجرسی معمولی، قالب های نیوجرسی مفصلی

ویژگی های خاص قالب نیوجرسی مفصلی:

1-طراحی دقیق و مهندسی شده

2- قابلیت تولید در ابعاد و اندازه های سفارش داده شده توسط مهندسین

3- مقاومت و طول عمر بالای این محصول بتنی در شرایط جوی متفاوت

4- پایین بودن استهلاک

5- اتصال طولی قالب ها توسط انواع مفصل ها

موادی که در ساخت قالب های نیوجرسی مفصلی به کار می روند عبارتند از میله گرد، سیمان، سنگ ریزه، آب و … که کیفیت و مرغوبیت بتن وابسته به این موارد می باشد و در نتیجه قیمت گذاری قالب ها بر اساس این مواد صورت می گیرد.

جداسازی قطعه بتنی از قالب برای افزایش پایداری  که از جمله خصوصیات مهم در قالب بندی برای جداسازی اصولی و دقیق قطعه بتنی از قالب است؛ نیازمند رعایت نکات زیر در پروسه جداسازی هستیم:

  • به کار گرفتن نیروی کار ماهر
  • اطمینان کامل از اتصال قالب ها به یکدیگر
  • بالانس بودن تراز بتن ریزی به منظور پر شدن یکنواخت قالب بتنی
  • تکیه گاه مناسب به منظور مهار پایه ها
  • طراحی دقیق به طوری که قالب ها به سرعت باز ونصب شوند که همین امر باعث صرفه جویی در وقت و هزینه میشود
  • تولید قالب ها متناسب با وسایل حمل و نقل
  • استاندارد بودن قالب از نظر استحکام ، قوام و درزبندی به منظور جلوگیری از تابیدگی، نشت شیره و مخاطره آمیز کردن محیط کار برای کارگران

 

در سالهای اخیر با افزایش رقابت میان شرکت های تولید قالب نیوجرسی بتنی مواجه هستیم به منظور بهره گیری از این بازار رقابتی ایجاد شده می توان با اعمال نظارت هایی در مراحل اولیه تولید از جمله استفاده از بتن خود تراکم، عمل آوری با بخار و تولید مفصلی و با به کارگیری واحد کنترل و تضمین کیفیت با نظارت کامل بر خط تولید  محصولی متمایز و با بالاترین استاندارد داشته باشیم.

قالب فلزی بتن کار کرده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس سریع