قالب لارج پنل

خرید قالب بتن دست دوم کرمان
خرید قالب بتن دست دوم کرمان
اکتبر 26, 2019
لوله داربست دست دوم کرج
لوله داربست دست دوم کرج
اکتبر 26, 2019

قالب لارج پنل

قالب لارج پنل

قالب لارج پنل

قالب لارج پنل چیست و چه کاربردی دارد؟

قالب لارج پنل : در جهان امروز که هروز پیشرفت جدیدی در صنعت ساختمان سازی می بینیم استفاده از مصالح و تجهیزات مختلف در ساختمان دیده می شود . شزکت تک پولاد یکی از شرکت هایی ایت که در زمینه فروش قالب های بتن و دیگر ادوات آرماتور بندی فعالیت می کند و قالب لارچ پنل هم یکی از محصولا این شرکت می باشد .

کارشناسان این امر باتوجه به ساختمان در حال ساخت از تجهیزات گوناگون که باعث افزایش سرعت انجام پروژه بشود و همچنین ایمنی آنجام کار و خود ساختمان را نیز تامین کند . استفاده از این تجهیزات یاعث شده که ساختمان های جدید علاوه بر زیبایی در برابر حوادث طبیعی نیز مقاوم باشند . علاوه براین ساختمان های جدید بسیار سبک هستند و هنگام حوادثی مانند زلزله خسارات زیادی به بار نمی آورند . یکی از تجهیزات ساختمانی که به معرفی آن می پردازیم قالب لارج پنل است . این قالب یکی از بهترین مصالح ساختمانی و پرکاربرد است .
قالب لارج پنل
این قالب ها به دلیل داشتن سطح بزرگ برای ساخت دیوارهای بدون درز و شکاف بسیار مناسب است . با استفاده از این قالب ها می توان با سرعت زیاد و باکیفیت عالی دیوارهای یک دست ساخت . این قالب ها شبکه ای از استیفنرهای بدون تسمه است . که این شبکه با جوش مستقیم پشت بند های جدا صفحه ای محکم و یکپارچه را تشکیل می دهد .
این قالب ها در مکان هایی که ما به ساخت دیوار های یکدست با سرعت بالا نیاز مندیم می تواند بهترین گزینه برای مهندسان و طراحان ساختمان باشد . از مهم ترین ویژگی های و مزیتهای این قالب همین موضوع یکدست و صاف بودن دیوارهای تولیدی است که بسیار مورد توجه قرار می گیرد .

مزیت های قالب لارج پنل

این قالب ها قالب های هستند که بیسار یکدست هستند و به همین دلیل در آن ها هیچ گونه درز و شکافی یافت نمی شود .
در ساختمان هایی در ساخت آن ها از قالب لارج پنل استفاده می شود یک ویژگی مهم که دارند این است که در ساختمانی که از آن ها می خواهیم استفاده کنیم می توان چهارچوب و درب ها را قبل از بتن ریزی نصب کرد .
در این قالب ها امکان این وجود دارد که می توان در آن بازشو های پلان تعبیه کرد .
در این قالب ها می توان سکو , شوتینگ و قلاب حمل تعبیه کرد .
تعداد بلت های مصرفی در این روش کاهش می یابد .
در این روش پشت بند های اضافی حذف می شود .
اتصال این قالب ها بدون هیچ گونه درز و شکافی است .
در این روش سرعت اتصال و باز کردن این قالب ها بالا است .
شرکت ها و کارخانه های متعددی در کشور این قالب را ارایه می دهند که یکی از آن ها شرکت تک پولاد است این شرکت قالب های لارج پنل را بالاترین و بهترین کیفیت به خریدارن عرضه می کند . شرکت تک پولاد با کارشناسان مجرب و حرفه با ارایه ی بهترین خدمات به مشتریان خود سعی در کسب رضایت آن ها داشته اند . شما می توانید با کمک مشاوران حرفه ای این شرکت خریدی با اطمینان خاطر را داشته باشید .

خرید قالب بتن دست دوم کرمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس سریع