قالب فلزی بتن کار کرده

قالب فلزی بتن صنعت یدک
قالب فلزی بتن صنعت یدک
اکتبر 26, 2019
قالب نیوجرسی مفصلی
قالب نیوجرسی مفصلی
اکتبر 26, 2019

قالب فلزی بتن کار کرده

قالب فلزی بتن کار کرده

قالب فلزی بتن کار کرده

قیمت قالب فلزی بتن کار کرده چقدر است؟

شرکت تک پولاد در سال 1380 تاسیس شد . این شرکت در خرید و فروش تجهیزات قالب بندی بتن و بسیاری از تجهیزات ساختمانی فعالیت می کند . متخصصان فعال در این شرکت در طی این سال ها با داشتن تجربه های ارزشمند اقدام به تولید و یا بازسازی این تجهیزات با بهترین کیفیت می پردازند . محصولاتی که بازسازی و تعمیز می شوند به عنوان محصولات کارکرده و دست دوم به مشتریان عرضه می شوند . قالب فلزی بتن کارکرده یک نمونه از این محصولات است .

شما می توانید با توجه به میزان بودجه مالی که در دست دارید محصولات مورد نظر خود را به صورت دست دوم و یا نو تهیه کنید . برای نمونه از محصولات این شرکت می توان به محصولاتی مانند قالب بتن , قالب فلزی بتن کارکرده , قالب فلزی بتن , اسکافلد مثلثی , اسکافلد , اسکافلد چکشی , قالب پل , قالب بتن نو , قالب فلزی , داربست مثلثی , داربست چکشی , لوله داربستی , قالب لارج پنل , پیچ تنظیم , سرجک قابل رگلاژ , سولجر نو , سولجر دست دوم , تخته سه لایی , پلی وود , قالب گرد , جک سقفی , جک ساختمانی , قوطی پروفیل دست دوم , قالب تونلی , داربست مثلثی دست دوم , داربست چکشی دست دوم , لوله داربست دست دوم و غیره را نام برد .

شرکت تک پولاد در طی سال های فعالیت خود تمام تلاش خود را به کار بسته است تا تمام نیاز پروژه های ساختمانی و محصولاتی از این دست را برطرف نمایند و علاوه بر پاسخ به این نیازها کیفیت محصولات خود را نیز روز به روز بالاتر ببرد .

قالب بتن

در سازه های بتنی به منظور شکل دادن به بتن از قالب های بتنی استفاده می کنند . بتن را در داخل این قالب ها می ریزند تا شکل آن ها را به خود بگیرند . برای ساختمان های مختلف از قالب های متناسب آن ساختمان ها استفاده می شود . قالب های بتن در اندازه ها و طرح های مختلف تولید می شوند و به بازار عرضه می شود .

قالب بندی

از مراحل مهم ساخت سازه های بتنی قالب بندی است که در صورت اجرای صحیح می تواند در زمان و هزینه پروژه صرفه جویی کند . برای اجرای درست قالب بندی باید موارد زیر را رعایت نماییم :

  • قالبی را به کار ببریم که با کارایی ساختمان هماهنگ باشد .
  • قالب محکم باشد و بتواند فشار وارده به خود را تحمل کند .
  • قالب باید به گونه ای طراحی شود که به راحتی بتوان آن را باز و بسته کرد .
  • قالب باید هیچ گونه راهی برای خروج آب بتن را نداشته باشد .

قالب برداری

  • برای برداشتن قالب ها باید دقت کنیم که قالب ها را زمانی برداریم که بتن به اندازه کافی محکم شده باشد .
  • قالب ها و پایه های متصل به آن را باید به ترتیب برداریم تا به بتن صدمه نزنند .
  • برای قالب برداری قبل از محکم شدن بتن به اندازه کافی باید بعد از قالب برداری به بتن رسیدگی کنیم .

پیشنهاد میکنیم از مقاله ” قالب فلزی بتن صنعت یدک ” دیدن فرمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس سریع