قالب فلزی اصفهان

داربست های مثلثی مدولار
داربست های مثلثی مدولار
اکتبر 26, 2019
لوله داربست ۶متری تهران
لوله داربست ۶متری تهران
اکتبر 26, 2019

قالب فلزی اصفهان

قالب فلزی اصفهان

قالب فلزی اصفهان

قیمت قالب فلزی اصفهان

قالب فلزی اصفهان : در ساخت ساختمان ها از مواد و مصالح گوناگونی استفاده می شود . یکی از رایج ترین و معروف ترین نوع ساختمان سازی ساختمان های بتنی است . بتن را در ساختمان ها برای اتصال مصالح به هم استفاده می کنند . بتن از قوی ترین مواد اتصال دهنده در ساختمان ها است .

قالب فلزی اصفهان یکی از محبوب ترین قالبها در قالب ندی ساختمان و پروزه های ساخت و ساز است . قالب فلزی اصفهان را می توانید از  شرکت تک پولاد خریداری نمایید . برای استفاده از بتن در ساختمان ها از قالب هایی برای شکل دهی به بتن استفاده می کنند .به این قالب ها قالب بتن و به اجرای این قالب ها در ساختمان قالب بندی می گویند .

قالب بندی

از مهم ترین مراحل ساخت سازه های بتنی قالب بندی است . قالب بندی باید توسط افرادی صورت بگیرد که به این کار وارد باشند .  قالب بندی باید به صورت دست و اصولی انجام بگیرد تا هم در هزینه هم در زمان پروژه صرفه جویی شود . در گام اول باید قالبی را انتخاب کنیم که برای ساختمان در حال احداث مناسب باشد و با کاربرد آن تناسب داشته باشد .

بعد از اتمام قالب بندی نیز قالب ها را باید چک کنیم تا آب بتن از درز های احتمالی قالب ها به بیرون نرود و بتن خراب نشود . علاوه بر همه این ها باید از محکم و پایدار بودن قالب ها نیز اطمینان حاصل شود .

قالب بتن و انواع آن

همان طور که گفتیم قالب بتن در انواع مختلف تولید و به فروش می رسد . هرکدام از این قالب ها برای نوعی از ساختمان به کار می روند . یکی از انواع قالب بتن را می توان قالب فلزی اصفهان دانست .

  • قالب چوبی : از ابتدایی ترین قالب های بتن است . طول عمر این قالب ها کم است و زمان ساخت آن ها زیاد است اما به علت منعطف بودن این قالب ها از آن ها در ساختمان های دارای طرح های پیچیده نیز استفاده می کنند .
  • قالب مهندسی : این قالب ها به صورت چهارچوب هایی هستند که این چهارچوب ها از جنس فلز هستند . طول عمر این قالب ها زیاد است و سرعت ساخت آن ها نیز زیاد است .
  • قالب پلاستیکی : قالب های پلاستیکی به صورت مجموعه ای از قالب های به هم پیوسته هستند . این قالب ها بسیار سبک اند . این قالب ها از آن جایی که به صورت انبوه تولید می شوند سرعت ساخت بالای دارند . برای ساخت خانه های زیاد با قیمت پایین اغلب از این نوع قالب بتن استفاده می شود .
  • قالب فولادی : این قالب ها برای کارهایی با حجم بالا مورد استفاده اند . قیمت بالای این قالب ها را طول عمر بالا آن ها توجیه می کند .
  • قالب روپوش دار ( عایق ) : این قالب ها از موادی از جنس عایق ساخته می شوند . این قالب ها در محل قالب بندی باقی می مانند و به عنوان عایق صوت و رطوبت عمل می کنند .

خرید قالب فلزی اصفهان

شرکت تک پولاد ارایه دهنده انواع تجهیزات ساختمانی است . از محصولات این شرکت می توان به قالب فلزی اصفهان , داربست مثلثی , داربست چکشی , قالب لارج پنل , سرجک قابل رگلاژ , پلی وود و … اشاره کرد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس سریع