قالب بندی پل

قالب تونلی چیست؟
قالب تونلی چیست؟
اکتبر 26, 2019
خرید قالب بتن دست دوم زنجان
خرید قالب بتن دست دوم زنجان
اکتبر 26, 2019

قالب بندی پل

قالب بندی پل

قالب بندی پل

قالب بندی پل با تک پولاد

بسیاری از پل هایی که ما در سطح شهر می بینیم از بتن ساخته شده اند . برای ساخت این سازه های بتنی از قالب هایی برای شکل دادن به بتن استفاده می کنند . قالب های بتنی که برای ساخت پل های بتنی استفاده می شوند قالب پل نامیده می شوند .

قالب بتن چیست ؟

قالب های بتن تجهیزاتی هستند که در سازه های بتنی بسیار پرکاربردند . بتن را در داخل این قالب ها می ریزند و بتن بعد از خشک شدن به شکل این قالب ها در می آید . برای هر سازه از قالبی استفاده می کنند که متناسب با کاربری آن قالب باشد . اگر این انتخاب به درستی انجام شود مرحله قالب بندی نیز به درستی اجرا می شود .

برای ساخت سازه هایی مانند پل از قالب های بتنی به نام قالب پل استفاده می کنند . یکی از مهم ترین مراحل ساخت این سازه ها بتنی قالب بندی است . برای قالب بندی پل باید مواردی را رعایت کنیم تا کار به درستی پیش برود . قالب بندی پل را اغلب نیروهای مجرب اجرا می کنند .

قالب بندی پل

  • در گام اول باید برای این کار قالب را انتخاب نماییم که با کاربری پروژه مناسب باشد .
  • قالب انتخابی باید به گونه ای طراحی شود که به راحتی باز و بسته شود تا استفاده از آن باعث نشود که زمان اجرای پروژه افزایش پیدا کند .
  • از قالبی باید استفاده کنیم که از موادی ساخته شده باشد که توانایی و استحکام کافی برای تحمل نیروهای وارده به خود را داشته باشد .
  • قالب مورد استفاده باید به گونه ای باشد که آب بتن از آن خارج نشود بنابراین قبل از استفاده از قالب آن را درز گیری می کنند . اگر آب بتن از آن خارج شود بتن خراب می شود و دیگر قابل استفاده نیست .

قالب برداری پل

  • برای برداشتن قالب ها ابتدا باید اطمینان حاصل کنیم که بتن به اندازه کافی خشک شده باشد .
  • قالب ها و پایه هایی که برای استحکام بیش تر آن ها مورد استفاده قرار می گیرند را باید گام به گام برداریم تا به بتن آسیبی وارد نشود .
  • اگر در شرایطی مجبور بودیم که قالب ها را زودتر خشک شدن کامل بتن برداریم باید از بتن تا خشک شدن کامل مراقبت کنیم .

قیمت قالب بندی پل چقدر است؟

در این شرکت انواع قالب های بتن با بهترین کیفیت خرید و فروش می شود . این شرکت علاوه بر انواع قالب های بتن بسیاری از تجهیزات دیگر را نیز به فروش می رساند . این شرکت تمامی این محصولات متنوع خود را به دو صورت نو و دست دوم ارایه می کند .

از محصولات این شرکت می توان به قالب بتن , پیچ تنظیم , لوله داربستی , اسکافلد , قالب فلزی , قالب لارج پنل , سرجک قابل رگلاژ , قالب تونل , اسکافلد چکشی , اسکافلد مثلثی , جک سقفی , جک ساختمانی , داربست مثلثی , داربست چکشی , اسکافلد دست دوم و غیره می توانی اشاره کرد .

قالب تونلی چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس سریع