قالب بندی فلزی

قالب تونلی
قالب تونلی
اکتبر 26, 2019
خرید قالب بتن دست دوم شیراز
خرید قالب بتن دست دوم شیراز
اکتبر 26, 2019

قالب بندی فلزی

قالب بندی فلزی

قالب بندی فلزی

قالب بندی فلزی چیست؟

قالب بندی فلزی :  خرید و فروش قالب بتن به دلیل کاربرد قالب فلزی در صنعت ساخت  و ساز ، از موارد مهم در کشور می باشد . شرکت تک پولاد که در زمینه فروش قالب های فلزی بتن فعالیت می کند در ادامه به توضیح مختصری در این باره می پردازد .

در طول تاریخ از انواع مختلف مصالح برای ساختمان سازی استفاده شده است . یک از مهم ترین و قوی ترین موادی که در ساختمان سازی مورد استفاده قرار می گیرد بتن است . برای استفاده از بتن در ساختمان ها باید از قالب هایی استفاده کرد که به آن قالب بتن می گویند .

قالب بندی فلزی

در سازه های بتنی از مهم ترین گام های پروژه قالب بندی است . در اجرای قالب بندی باید تمام توجه را داشته باشیم که به درستی انجام شود تا در زمان و هزینه پروژه صرفه جویی شود . از نکاتی که باید رعایت کنیم تا یک قالب بندی فلزی درست داشته باشیم این است که قالب هایی را انتخاب کنیم که مناسب باشد و با کاربرد ساختمان در تضاد نباشد و مشکل ایجاد نکند .

بعد از انتخاب قالب بتن مناسب و انجام قالب بندی نیز باید آن ها را چک کنیم تا درز و شکافی در قالب ها نباشد تا آب بتن از این راه خارج و بتن خراب شود . در قالب بندی از قالب های بهتر است استفاده کنیم که توانایی تحمل وزن وارده در حین کار را داشته باشند و هم چنین به گونه ای طراحی شده باشند که به راحتی باز و بسته شوند تا زمان کار را افزایش ندهند .

قالب های انتخابی باید این قابلیت را داشته باشند که حمل ونقل آن نیز آسان باشد . این قالب ها را درز بندی نیز می کنند . در ساختمان هایی قالب بندی صورت می گیرد مرحله ای به نام قالب برداری نیز وجود دارد که دارای شرایطی است :

  • زمانی باید قالب ها را برداریم که بتن به اندازه کافی محکم شده باشد تا این توانایی را داشته باشد که فشارهای وارد شده بر آن را تاب بیاورد .
  • پایه هایی که برای استحکام بیشتر قالب بندی قرار داده می شوند نیز نباید قبل از سفت و محکم شدن بتن برداشته شوند .
  • پایه ها و قالب ها را باید گام به گام و طوری این ها را برداریم که به بتن ضربه و فشار وارد نشود تا این که بتن دچار صدمه و آسیب نشود .
  • اگر قالب ها را درزمانی برداریم که هنوز دوره مراقبت از بتن تمام نشده باشد باید بعد از قالب برداری به مراقبت ادامه بدهیم .

خرید قالب بندی فلزی

شرکت تک پولاد تمامی تجهیزات مورد نیاز قالب بندی فلزی را با بهترین کیفیت عرضه می کند . این شرکت با داشتن کادری مجرب به شما در خریدتان کمک کند . شما می توانید با در نظر گرفتن توان مالی و شرایط پروژه تجهیزات مورد نیاز خود را تهیه نمایید . محصولاتی هم چون اسکافلد چکشی , پیچ تنظیم , لوله داربستی , اسکافلد مثلثی , سر جک قابل رگلاژ , قالب پل , قالب لارج پنل , قالب بتن , جک سقفی , داربست مثلثی , قالب بتن خاص , جک ساختمانی و غیره در شرکت تک پولاد تولید و به فروش می رسند . این محصولات به صورت نو و دست دوم ارایه می شوند .

قالب تونلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس سریع