قالب بتن چیست ؟

قالب های خاص بتن
قالب های خاص بتن
اکتبر 26, 2019
قیمت لوله داربست ۶ متری
قیمت لوله داربست ۶ متری
اکتبر 26, 2019

قالب بتن چیست ؟

قالب بتن چیست ؟

قالب بتن چیست ؟

قالب بتن چیست ؟ قیمت قالب بتن چقدر است؟

قالب بتن چیست ؟ : قالب های بتن نیاز اساسی تمامی پروژه های ساخت و ساز می باشند . قالب بتن نو ، قالب بتن دست دوم ، قالب فلزی بتن ، قالب لارج پنل , قالب تونلی  و بسیاری دیگر از این قبیل موارد همگی در شرکت تک پولاد ارائه می شود .

بتن مایعی است که بعد از خشک شدن محکم می شود و ساختاری یک پارچه را به وجود می آورد . در سازه های بتنی برای شکل دادن به بتن از قالب های بتنی بهره می برند . قالب های بتنی در شکل و طرح های مختلف ساخته می شود . این قالب ها نیز از جنس های گوناگون ساخته می شوند . برای ساخت این قالب ها از موادی مانند چوب , پلاستیک , فلزهایی مانند فولاد و آلومینیوم و غیره استفاده می کنند .

قالب های بتنی مختلف

  • قالب چوبی : این قالب ها از اولین قالب های بتن است که توسط تخته های چوبی ساخته می شوند . قالب های چوبی طول عمر کمی دارند و زمان ساخت شان زیاد است . این ویژگی ها باعث می شود استفاده از این قالب ها در پروژه های بزرگ به صرفه نباشد اما به علت منعطف بودن این قالب ها از آن ها در برخی از مناطق پروژه ها استفاده می کنند .
  • قالب پلاستیکی : این قالب ها سبک هستند و به صورت مجموعه هایی به هم متصل ساخته می شوند . قیمت مناسب و کم این قالب ها باعث می شود که از این قالب ها برای ساخت خانه های انبوه با قیمت مناسب و پایین استفاده شود .
  • قالب آجری : این قالب ها با آجر ساخته می شوند . توسط آجر دیوارهایی به ضخامت 10 تا 20 سانتی متر ساخته می شود . بتن را در داخل این قالب ها می ریزند . برای جلوگیری از خروج آب بتن از این قالب ها قبل از ریختن بتن در داخل این قالب ها داخل قالب ها را با نایلون می پوشانند . خروج آب بتن باعث خراب شدن بتن می شود .

خرید قالب های خاص بتن

قالب های خاص بتن  در شرکت تک پولاد تولید و به فروش می رسد . قالب های خاص بتن و محصولاتی مانند قالب بتن , قوطی پروفیل دست دوم , قالب فلزی , تخته سه لایی , تخته سه لایی دست دوم , داربست مثلثی , داربست چکشی , اسکافلد , اسکافلد چکشی , اسکافلد مثلثی , قالب گرد , قالب پل , قالب لارج پنل , قالب تونلی , سولجر نو , سولجر دست دوم , پیچ تنظیم , سرجک قابل رگلاژ , لوله داربستی , لوله داربست دست دوم , داربست مثلثی دست دوم , داربست چکشی دست دوم , جک سقفی , جک ساختمانی , قالب بتن نو , قالب بتن دست دوم , قالب فلزی بتن , پلی وود و مواردی از این دست در شرکت تک پولاد تهیه و عرضه می شوند .

شرکت تک پولاد این محصولات را به صورت دست دوم و کارکرده نیز عرضه می کند . شرکت تک پولاد برای عرضه محصولات دست دوم و کارکرده از متخصصان و کارشناسان با تجربه برای بازسازی و تعمیر این محصولات استفاده می کند . شما می توانید با مشاوره با کارشناسان مجرب این شرکت محصولات مورد نیاز خود را با بهترین کیفیت و قیمتی مناسب تهیه نمایید .

پیشنهاد میکنم از مطالبی هم چون ” قالب بتن خاص” بازدید نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس سریع