سیستم امگا داربست

لوله اسکافلد
لوله اسکافلد
اکتبر 26, 2019
خریدقالب بتن دست دوم همدان
خریدقالب بتن دست دوم همدان
اکتبر 26, 2019

سیستم امگا داربست

سیستم امگا داربست

سیستم امگا داربست

سیستم امگا داربست چیست؟

سیستم امگا داربست : این نوع داربست ساده ترین و ارزان ترین، عملکردی و سازنده است. این سیستم با اشکال بتن در تنظیم اسلب بتن تکراری، اجرای سقف های بزرگ و بزرگ، پل ها، عرشه و در کنار جداول مدولار (جعبه) توسط کارگران عادی جمع شده است. شرکت تک پولاد انواع داربست های امگا و دیگر تجهیزات آرماتوربندی را تولید و به فروش می رساند .

این جداول با چرخ های داربست یا جرثقیل منتقل می شوند و به آسانی نصب می شوند. جعبه های مونتاژ به صورت جداگانه قرار داده می شوند و با توجه به فضای و موقعیت آنها، ظرفیت تحمل آنها می تواند تا 14000 کیلوگرم بر متر مربع افزایش یابد.

مهم است که توجه داشته باشید:
با توجه به مزایای این سیستم از قبیل سادگی، پیاده سازی سریع، دوام و وزن کم، قیمت کمتر، در ساختار خارج استفاده می شود. در اینجا نیز یک داربست چکشی توصیه می شود.

مونتاژ داربستهای امگا

ابتدا کفش ها در فرم های مستطیلی یا مثلثی با فواصل 120 سانتی متری قرار می گیرند که با لنگر افقی متصل می شوند(نصب لنگرهای متقاطع یا مورب در بخش مستطیلی جلوگیری از تغییر شکل هواپیما) فریم ها روی کفش قرار می گیرند و فریم های بعدی به پین های قبلی متصل می شوند تا ارتفاع مشخصی را به دست آورند.
در این مرحله، تنظیم کننده ها در جای خود قرار می گیرند و با استفاده از چهار پانسمان چوبی، سرباز، نمای، پرتو یا لوله، کف سازی را انجام می دهند.
در نهایت، پس از تسطیح بستر سقف با پیچ و مهره های سر، پانل ها برای قاب سقف پوشش داده می شود.
در حالی که سلب کردن، که همان اهمیت شکل گیری در مورد ایمنی، تکنیک و حفظ فرم ها است، مهره های سر تا زمانی که ارتفاع آنها 5 تا 10 سانتی متر کاهش می یابد، به طوری که پانل و بستر آنها را از تخت سقف به راحتی برداشته شود.

داربست مثلثی امگا

این داربست ها از قاب های مثلثی تشکیل شده اند که به دسته های نر و ماده در اسلب ها یا پرتوها و پل ها استفاده می شود. این نوع داربست ها در ارتفاع 0/5 و 0/75 و 1 متر با قرار دادن یک جک تنظیم مقر در بالای داربست برای هر ارتفاع قابل تنظیم می باشد. داربست قاب عرض از مثلث، مقطع افقی مثلثی یا مستطیلی 120 سانتی متر که می تواند باشد. مثلث مربع، مربع و مثلثی با بستن گلوله از چندین واحد تا چندین بار به حمل کننده ها برسد. قطعات تشکیل یک مجموعه کامل از داربست های مثلثی عبارتند از:

قاب اصلی شامل مورب (قطر)، مانع از افقی (جانبی)، کفش (پاشنه)، جک های سر قابل تنظیم (پیچ کوتاه) Pin Scaffolding (Chevron)

مزایای استفاده از داربست های مثلثی به شرح زیر است:

.1   باز کردن و بستن به سرعت و راحت بدون نیاز به آچار مناسب

0.2 بتنی Slabs باند بسیار بالا از لحاظ طبقه بندی اعضای ثابت قطر است

3 . برای کارگر ماهر مونتاژ داربست و طبقه بندی تکراری و سقف های بزرگ و سنگین، مخصوصا در ارتفاع بالا، از قبیل پل ها می توانند برای اتصال این سیستم به یک سیستم مثلثی بدون نیاز به دار کردن پیچ و مهره توسط کار استفاده شود، می تواند باز شود و بسته شود.
هر جعبه بلبرینگ مونتاژ شده و فاصله از یکدیگر به صورت طرح های طرح می تواند تا 14 تن در هر متر مربع افزایش یابد.
این کفش ها پس از فاصله 120 سانتیمتر از یکدیگر، روی تخته سنگ قرار می گیرند، توانایی به صورت افقی توسط پین های داربست متصل می شوند، سپس برخی از بخش ها را نصب می کنند، حاوی قطر برای جلوگیری از نصب سیستم الماس نصب شده است.
پانل های قالب برای اجرا برای باز کردن سقف و می میرند، آجیل ها را با ارتفاع 10 سانتی متر کم فشار دهید که در این صورت پانل ها به راحتی بر روی سقف برداشته می شوند.
لازم به ذکر است که علاوه بر سادگی، دوام و هزینه کم در مقایسه با لوله داربست سنتی با فاصله دیواری بسیار کمتر مفید است از آن نباید مورد استفاده قرار گیرد.

داربست مثلثی چیست؟

داربست مثلثی از لوله هایی تشکیل شده است که دارای اندازه ها و ابعاد معین، مشخص و استانداردی هستند. لوله ها معمولا به یکدیگر جوش داده می شوند و داربست های مثلثی را بوجود می آورند در تولید و سخت داربست های مثلثی نمی توان از لوله های درز دار استفاده نمود زیرا وجود درز و شکاف در لوله ها باعث می شود که داربست های مثلثی استحکام و مقاومت کافی در برابر بارهای وارده را در هنگام بتن ریزی نداشته باشند.

لوله اسکافلد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس سریع