سرجک چیست؟

لوله داربستی اصفهان
اکتبر 26, 2019
فروش قالب نیوجرسی
فروش قالب نیوجرسی
اکتبر 26, 2019

سرجک چیست؟

سرجک چیست؟

در ساختمان های در حال ساخت از ابزارها و تجهیزات گوناگونی استفاده می شود . این تجهیزات برای تسهیل عملیات های ساختمانی به کار می روند . داربست در اغلب ساختمان هایی که با ارتفاع زیاد ساخته می شوند استفاده می شود . برای برپایی داربست ها از ابزارهای گوناگونی بهره می برند یکی از این تجهیزات مورد نیاز سرجک است که با آن آشنا می شوید .

سرجک

در هر ساختمانی که در حال ساخت است داربست هایی برای دسترسی به ارتفاع برپا می شوند . این داربست ها از لوله هایی تشکیل شده اند که با اتصال آن ها به هم دیگر داربست را می سازند . می توان با اضافه تر کردن این لوله ها ارتفاع داربست را افزایش داد . این داربست ها انواع مختلف دارند و کارهای مختلفی نیز انجام می دهند .

سرجک ها در هر کدام از این داربست ها یک نقش ثابت و معین دارد و در انواع مختلف این داربست ها فقط تفاوت کمی در عملکرد سرجک ها ایجاد می شود . ما در این جا با تعدادی از این داربست ها و نقش سرجک در آن ها آشنا می شویم :

  • داربست مثلثی : دراین نوع داربست از سرجک برای تنظیم ارتفاع و محکم کردن پایه های داربست استفاده می کنند .
  • داربست کفراژبندی : سرجک ها را در این نوع از داربست ها در قسمت های بالایی داربست قرار می دهند و توسط آن ها ارتفاع داربست را تنظیم می کنند .
  • داربست چکشی : سرجک ها در این داربست تنها کاری که می کنند تنظیم ارتفاع داربست است و نقش دیگری را بر عهده ندارد .

وجود این سرجک ها درهمه انواع داربست ها به ما این امکان را می دهد که داربست را در ارتفاع مورد نظر تنظیم کنیم و کار با داربست برای ما آسان تر شود . در اصطلاح به سرجک هایی که می توان آن ها را تنظیم کرد و در ارتفاع مورد نظر قرار داد سرجک قابل رگلاژ می گویند .

شرکت تک پولاد

شرکت تک پولاد شرکتی است که خرید و فروش تجهیزات قالب بندی بتن و تجهیزات و ابزارهایی مانند اسکافلد مثلثی , قالب لارج پنل , قالب پل , لوله داربستی , سرجک قابل رگلاژ , پیچ تنظیم , اسکافلد چکشی , سولجر دست دوم و نو , پلی وود , تخته سه لایی , قالب گرد , قالب تونلی , اسکافلد , قالب فلزی , قالب بتن نو , قالب بتن خاص , قالب بتن , جک سقفی , جک ساختمانی , داربست چکشی , داربست مثلثی را انجام می دهد .

شرکت تک پولاد به تعمیر و بازسازی همه این محصولات نام برده به طوری که دوباره بشود از آن ها استفاده کرد و کارایی مناسبی داشته باشند می پردازد . این محصولات تعمیر شده را با نام دست دوم و کارکرده به فروش می رساند .این شرکت همه این محصولات را چه نو و چه دست دوم و کارکرده با بهترین کیفیت ارایه می کردند . شمامی توانید با مشاوره با کارشناسان مجرب این شرکت محصولات مورد نیاز خود را نهیه نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس سریع