دستگاه خم و برش میلگرد تهران

قالب پل
قالب پل
اکتبر 26, 2019
لوله داربست دست دوم کرمانشاه
لوله داربست دست دوم کرمانشاه
اکتبر 26, 2019

دستگاه خم و برش میلگرد تهران

دستگاه خم و برش میلگرد تهران

دستگاه خم و برش میلگرد تهران

قیمت دستگاه خم و برش میلگرد تهران

دستگاه خم و برش میلگرد تهران : برای خرید دستگاه خم و برش میلگرد و یا اطلاع از قیمت دستگاه خم و برش میلگرد می توانید با تک پولاد تماس حاصل نمایید . فروش دستگاه خم زنی و برش دست دوم و نو در تهران ، توسط شرکت تک پولاد انجام می شود.

در سازه های بتنی تجهیزات مختلفی به کار می رود . بتن که ماده اصلی مصرفی در این سازه هاست مقاومت کششی پایینی دارد . در این سازه ها برای جبران این ضعف بتن از میلگردها استفاده می کنند و میلگردها در ضخامت های مختلف تولید می شوند . برای این که بتن را توسط میلگردها محکم کنند نیاز دارند که میلگردها برش و یا خم کنند .

برای خم و یا برش میلگردها روش های مختلفی موجودند که هر کدام از این روش ها را متناسب  برای هر سازه انتخاب می کنند . به دستگاهی که برای این کار استفاده می شود دستگاه خم و برش میلگرد می گویند . این دستگاه در انواع مختلف تولید می شود . یکی از انواع این دستگاه , دستگاه خم و برش میلگرد تهران است .

روش های مختلف خم و برش میلگرد چیست ؟

  • خم کردن و برش دادن میلگردها توسط دست : در این روش که معمولا زمانی اجرا می شود که میلگردها ضخامت زیادی نداشته باشند از میزی کمک می گیرند تا میلگرد ها را روی آن محکم کنند . با محکم شدن میلگردها کار خم کردن و یا برش میلگردها به سهولت انجام می گیرد . برای این کار می توان از میزهایی که به عنوان خم کن دستی شناخته می شوند هم استفاده کرد . خم کن های دستی دارای دو فک هستند که فک زیرین روی آن سوار می شود و فک بالایی نیز متحرک است و با پیچ مهره می توان میلگرد را بین این دو فک محکم کرد .
  • خم کردن و برش دادن میلگردها با دستگاه های نیمه اتوماتیک
  • خم کردن و برش دادن میلگردها با دستگاه تمام اتوماتیک

برای خم کردن و برش دادن میلگردها باید چه نکاتی را رعایت نماییم ؟

خم کردن و یا برش دادن میلگردها به هر روشی که صورت می گیرد باید مواردی در آن رعایت شود تا نتیجه کار صحیح باشد . یکی از مهم ترین مواردی که در اجرای این کار باید مورد توجه باشد سرعت خم کردن میلگردها است . سرعت خم کردن میلگردها به عواملی مانند ضخامت میلگرد و نوع فولاد آن و هم چنین دمای هوا بستگی دارد .

به عنوان مثال زمانی که هوا سرد است و ضخامت میلگردها زیاد است سرعت خم کردن آن ها را کاهش می دهیم . اگر این کار را با سرعت زیاد انجام بدهیم ممکن است میلگرد بشکند .

از دیگر نکاتی که هنگام برش میلگردها باید مورد توجه داشته باشیم این است که میلگردها به هیچ عنوان با دستگاه برش هوا برش ندهیم . زیرا این کار باعث می شود که طول میلگرد کوتاهتر از آن چیزی باشد که ما می خواهیم .

خرید دستگاه خم و برش میلگرد تهران

دستگاه خم و برش میلگرد تهران را می توان از شرکت تک پولاد که در این زمینه فعالیت می کنند تهیه نمایید . این شرکت با کادری مجرب و توانا در صدد پاسخ گویی به نیاز شما در پروژه های ساختمانی هستند . شما می توانید با تما با مشاوران این شرکت محصول مورد نظر خود را تهیه نمایید .

قالب بتن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس سریع