داربست مثلثی کارکرده

خرید قالب بتن دست دوم اهواز
اکتبر 26, 2019
دستگاه خم و برش میلگرد
اکتبر 26, 2019

داربست مثلثی کارکرده

داربست مثلثی کارکرده

در ساخت و ساز های کنونی از انواع تجهیزات و روش های مختلف استفاده می شود . این تجهیزات را مهندسان و طراحان ساختمان با توجه به نقشه و نوع کاربری ساختمان در حال ساخت انتخاب می شود و مورد استفاده قرار می گیرد . این تجهیزات باعث می شود تا کار ساختمان راحت تر و ساده تر پیش برود . این موضوع باعث افزایش سرعت ساختمان سازی می شود و در صرف هزینه و زمان صرفه جویی می شود . یکی از ابزارهایی که به معرفی آن خواهیم پرداخت داربست مثلثی است .
داربست مثلثی کارکرده
این داربست از لوله هایی که در اندازه های استاندارد تولید شده و به هم دیگر جوش خورده اند ساخته شده است . در ساخت این لوله ها توجه می شود که طوری ساخته شوند که مقاومت و توان کافی را در تحمل وزن های سنگین را داشته باشند . وجود داشتن این ویژگی ها در لوله ها بسیار مهم است چون اگر این ویژگی را داشته باشد در حین بتن ریزی پروژه را دچار خسارت های بزرگ می کند و ایمنی کارگران را به خطر می اندازد .علاوه براین ها این لوله ها نباید در ارتفاعات بالا کج بشوند .
داربست ها در هر شکلی که باشند معمولا در ساختمان هایی مورد استفاده قرار می گیرد که بلند مرتبه اند . داربست دسترسی به نقاط بلند را آسان می کند .
باز وبسته کردن لوله های داربست مثلثی کار آسان و ساده است بنابراین برای اجرای پروژه نیازی نیست که به کارگران آموزش خاصی بدهیم و می توان از کارگران ساده نیز برای این امر استفاده کرد .
این موضوع باعث می شود که استفاده از داربست برای ساختمان ها پرطرفدار باشد و در هزینه های پروژه صرفه جویی شود .
برای بستن داربست مثلثی باید مواردی را رعایت کنیم که ما در این جا به چند نکته از این نکات اشاره می کنیم :
در مرحله اول باید به جایی که لوله های داربست را روی آن قرار می دهیم توجه بکنیم . این زمین باید زمینی سفت و محکم باشد تابتوانیم با خیالی آسوده لوله ها داربست را روی آن قرار بدهیم . اگر دراطراف ساختمان زمینی با این خصوصیات موجود نبود در زیر داربست از تخته هایی به نام تخته زیر پایی استفاده می کنیم .
در مرحله دوم باید زمینی و یا تخته زیر پایی موجود در زیر داربست را تراز کنیم تا در ارتفاعات بالا داربست دچار مشکل و اشکال نشود . البته اختلاف های کم وکوچک را می توان با ابزار هایی به نام سرجک تنظیم و رفع کرد .
در مواردی که ارتفاع ساختمان خیلی زیاد باشد برا اطمینان از ایمنی کار از بست های داربست برای محکم کردن داربست استفاده می کنند .
چگونگی تهیه داربست مثلثی
داربست مثلثی را می توان از شرکت های مختلفو در انواع مختلف تهیه بکنیم . داربست را می توان به صورت نو و یا کارکرده تهیه کرد . در برخی موارد نیز می توان آن را اجاره کرد و بعد از اتمام تحویل داد . شرکت تک پولاد از شرکت هایی است شما می توانید این تجهیزات را با بهترین کیفیت از آن تهیه نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس سریع