داربست مثلثی اصفهان

جک های ساختمانی
اکتبر 26, 2019
قالب بتن لبه 6 یکی از انواع قالب های بتن
اکتبر 26, 2019

داربست مثلثی اصفهان

داربست مثلثی اصفهان

در صنعت ساختمان سازی از تجهیزات و وسایل مختلف استفاده می شود . این تجهیزات و وسایل با توجه به کارایی و شرایط ساختمان در حال ساخت مورد استفاده قرار می گیرد . این تجهیزات کار ساخت و ساز را آسان می کنند و سرعت اجرای پروژه را افزایش می دهند و در صرفه جویی زمان ساخت و ساز ها بسیار تاثیر گذارند . این تجهیزات هرکدام برای امور خاص مورد استفاده هستند . یکی از این تجهیزات که ما به معرفی آن خواهیم پرداخت و در بیشتر موارد برای ساختن ساختمان های بلند مورد استفاده قرار می گیرند داربست مثلثی است .
داربست مثلثی اصفهان
این داربست ها از به هم پیوستن لوله هایی که در اندازه های استاندارد برش خورده اند و به هم جوش خورده اند ساخته شده اند . این لوله ها از موادی می سازند که مقاومت کافی را داشته باشند و در ارتفاعات بالا کج نشود . این لوله ها اگر توان ومقاومت کافی را نداشته باشد موجب خسارت و حوادث ناگوار می شود .
اتصال این لوله ها و باز کردن آن ها بسیار آسان و ساده می باشد به همین دلیل کار با آن نیاز به مهارت و آموزش خاصی ندارد و می توان از کارگران ساده و آموزش ندیده نیز در این کار استفاده کرد .
این ساده بودن کار با داربست باعث شده که استفاده از آن در ساختمان ها پر طرفدار باشد و به دلیل هزینه نداشتن برای تربیت نیروی ماهر می توان گفت دارای صرفه اقتصادی نیز باشد.
این داربست ها در شهرهای مختلفی و توسط شرکت های مختلف تولید می شود یکی از این شهرها شهر اصفهان می باشد . که داربست تولیدی این شهر به داربست مثلثی اصفهان مشهور است .
قبل از نصب داربست مثلثی باید چه نکاتی را رعایت کنیم ؟
قبل از هر کاری باید توجه کنیم که زمینی که داربست روی آن قرار می گیرد باید سفت و محکم باشد تا توانایی تحمل بار را مخصوصا هنگام بتن ریزی داشته باشد . در برخی موارد که در اطراف پروژه زمینی با این خصوصیات یافت نمی شود می توان از تخته هایی موسوم به تخته زیر پایی استفاده کرد .
در مرحله بعدی زمین زیر داربست و یا تخته زیر پایی را تراز می کنیم تا اختلاف ارتفاع باعث بروز مشکل در کار نشود . البته می توان اختلاف های کوچک را با وسیله هایی به نام سرجک تنظیم ورفع کرد .
در مواقعی که طول داربست زیاد باشد برای اطمینان از بست های داربست برای استحکام بیشتر استفاده می شود . این کار باعث می شود که داربست یکپارچه و یکدست بشود و ایمنی کار با آن برای کارگران بیشتر شود .
شرکت تک پولاد از شرکتها ی ارایه دهنده تجهیزات ساختمانی
برای تهیه تجهیزات ساختمانی مانند داربست می توان به شرکت های مختلف که در این امر فعالیت می کنند مراجعه کرد . یکی از شرکت هایی که بهترین و با کیفیت ترین محصولات ساختمانی را ارایه می دهد شرکت تک پولاد است . این شرکت دارای کادری متخصص هستند که شما را در خرید تان راهنمایی می کنند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس سریع