خرید قالب نیوجرسی

داربست های مثلثی امگا
داربست های مثلثی امگا
اکتبر 26, 2019
قیمت لوله داربستی
قیمت لوله داربستی
اکتبر 26, 2019

خرید قالب نیوجرسی

خرید قالب نیوجرسی

خرید قالب نیوجرسی

خرید قالب نیوجرسی

خرید قالب نیوجرسی به دو صورت انجام می گیرد؛ قالب نیوجرسی نو و قالب نیوجرسی دست دوم، که در اکثر موارد قالب دست دوم به نصف قیمت قالب نو به فروش می رسد، هر چند آنچه که قیمت را به صورت قطعی مشخص می نماید توافق بین طرفین است.

آنچه که اصطلاحا قالب نیوجرسی نامیده می شود در واقع همان مانع بتنی است که در وسط جاده برای جدا کردن مسیر رفت و برگشت مورد استفاده قرار می گیرد، کاربرد این گونه موانع علاوه بر جداسازی مسیر رفت و برگشت کاهش و جلوگیری از تصادفات جاده ای، کنترل ترافیک بین شهری ، و در مواردی نیز ایمن سازی حاشیه جاده است.

آنچه که در ساخت قالب نیوجرسی معمول است تولید قالب در مدل ها و ابعاد مختلف است و ضخامتی که برای مدل استاندارد در نظر گرفته شده است ضخامت ورق 4 می باشد، که می تواند طبق نقشه مورد نظر مشتری تولید گردد. و در نهایت با در نظر گرفتن تمامی موارد مذکور وزن قالب نیوجرسی مشخص می گردد.

همانطور که پیش تر اشاره شد هدف از ساخت حفاظ های بتنی علاوه بر کنترل ترافیک و هدایت وسایل نقلیه ایمن سازی جاده است که هم شامل محافظت از کارگران پروژه های جاده ای می شود و هم شامل جلوگیری از ورود سیل و آتش در مواقع حادثه به مسیر اصلی جاده می شود.

قالب نیوجرسی بتنی در ساختارهای مختلف تولید می شود از جمله؛ ساختار برگردان ساده، قالب نیوجرسی با سیستم برگردان چرخشی، قالب نیوجرسی لولایی و قالب نیوجرسی مفصل دار که هنگام خرید قالب نیوجرسی باید یکی از ساختارهای موجود را بنا به پروژه مورد نظر خریداری نمود.

مشخصه اصلی در قیمت گذاری قالب های نیوجرسی بتنی وزن آنهاست که براساس ساختارهای مختلف متفاوت است برای نمونه نه تنها قیمت قالب نیوجرسی ساده نسبت به مفصل دار متفاوت است حتی در انواع قالب های نیوجرسی مفصل دار نیز با تفاوت قیمت مواجه هستیم بدین نحو که قالب های نیوجرسی مفصل دار سه تیکه قیمت بالاتری نسبت به قالب های مفصل دار دو تیکه دارد.

پر واضح است که پروفیل فولادی و آهن با قیمت روز محاسبه می شوند از آنجا که قیمت قالب نیوجرسی متغیر وابسته قیمت این دو مواد مذکور است هر گونه تغییر در قیمت آنها تاثیر مستقیمی بر خرید قالب نیوجرسی دارد.

قیمت گذاری قالب نیوجرسی براساس ساختار، وزن و جنس قالب ها انجام می گیرد. اما آنچه که در تمامی موارد یکسان و حائز اهمیت است توجه به کیفیت ، استاندارد بودن سازه،  برند، مواد اولیه و تعداد قطعات مورد استفاده در قالب برای قیمت گذاری است. به عبارت دیگر این کیفیت، استاندارد و … است که قیمت قالب نیوجرسی بتنی را مشخص می کند.

با توجه به افزایش شرکت های تولید کننده قالب نیوجرسی یکی دیگر از عوامل موثر بر قیمت قالب نیوجرسی روش تولید آنها است که هر چه بهره بیشتری از تکنولوژی های روز برده باشد و همچنین دارای کیفیت بالاتر و تراش بهتری باشد و روش تولید آن مقبول تر به نظر می رسد و در نتیجه قیمت بالاتری خواهد داشت؛ در کنار این عوامل نباید نقش آبکاری بتن را در طول پروسه تولید را نادیده گرفت.

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس سریع