خرید قالب فلزی بتن دست دوم

قالب بتني چاه
اکتبر 26, 2019
قالب بتنی چوبی
اکتبر 26, 2019

خرید قالب فلزی بتن دست دوم

خرید قالب فلزی بتن دست دوم

قالب فلزی بتن قالب فلزی بتن در صورتی که با کیفیت و استاندارد تولید شده باشد و همچنین در موقع کار کردن به خوبی ازآن استفاده شود قادر است تا دفعات زیادی را مورد استفاده قرار گیرد.

و اگر هم قالب فلزی بتن آسیب جزئی ببیند و یا تاب بردارد می شود آن را تعمیر کرد و دوباره از آن استفاده کرد.

در شرکت ها بعد از خرید تجهیزات دست دوم همه آنها را از لحاظ کیفیت دسته بندی میکنند سپس تجهیزاتی که کیفیت پایینی دارند توسط استادکاران ماهر تعمییر و بازسازی می شوند و تجهیزاتی که قابل بازسازی نباشند از چرخه خارج شده و برای ذوب ارسال می شوند.

تجهیزاتی که کیفیت خوبی دارند و نیاز به تعمییر ندارند بتن های اضافی و سطح آنها تمیز و روغن کاری شده و در انبار قرار می گیرند

معمولا پیمانکاران و شرکت ها برای پروژه های کوچک بخاطر صرفه اقتصادی قالب بتن دست دوم خریداری می کنند

و بعد از استفاده چنانچه قصد فروش داشته باشند به راحتی به فروش می رسانند.

انبارها و کارگاه های زیادی برای خرید و فروش قالب بتن دست دوم در سراسر کشور وجود دارد

که بعد از خریداری، قالب ها را در انبار قرار می دهند و طبق سفارش مشتری به فروش می رسانند.

نحوخرید قالب بتن دست دوم   

(روشهای خرید قالب فلزی دست دوم که قالب مدولار دست دوم و قالب بتون دست دوم نیز نامیده می شوند)            

اگر قصد خرید تجهیزات قالب بندی دست دوم دارید بهترین نحوه خرید کردن برای قالب بتن دست دوم و سایر تجهیزات قالب بندی دست دوم خرید حضوری می باشد که قبل از خرید از قالب بتن و تجهیزاتی که مورد نیازتون هست بازدید کرده و از کیفیت و میزان سلامت آنها اطلاع پیدا کنید و بعد از توافق قیمت، تجهیزات قالب بندی مورد نیاز شما بارگیری می شود.

در صورتی که  امکان خرید حضوری برای شما امکان پذیر نباشد می توانید تماس گرفته و از موجود بودن تجهیزات مورد نیازتون اطمینان حاصل کنید بعد از آن می توانید خودتان از باربری های مورد اعتماد ماشین بگیریدو با راننده هماهنگ کنید بعد از بارگیری مبلغ بار رو واریز کنید تا تجهیزات مورد نظرتون ارسال گردد.

لیست قیمت هر کیلو قالب فلزی بتن دست دوم

با توجه به اینکه قیمت تجهیزات قالب بندی بتن و در کل آهن آلات ثابت نمی ماند و هر از چند گاهی تغییر می کند نمی شود قیمت ثابتی اعلام کرد .

برای دریافت قیمت های روز خرید و یا فروش تجهیزات قالب بندی دست دوم و یا نو با شماره های شرکت تماس بگیرید.

قیمت تجهیزات قالب بندی نو در صورتی که قیمت ورق افزایش یابد افزایش می­یابدو با کاهش قیمت آن کاهش می یابد.

البته عوامل دیگری نیز مانند حقوق کارگر افزایش قیمت رنگ و الکترود برای جوشکاری و …. بی تاثیر نیست.

قیمت تجهیزات دست دوم نیز با افزایش تجهیزات نو افزایش یافته و با کاهش آن کاهش می یابد.

قالب بتن لبه 5 سانتی به دلیل سبک تر بودن از قالب لبه 6 سانت قیمتش بالاتر از قالب تسمه 6 می باشد و عیب آن این است که زودتر از قالب لبه 6 خراب می شود و مقاومتش کمتر است.

قالب فلزی بتن در ارتفاع یک متری ، یک و نیم متری و دو متری و در عرض های 10 الی 50 سانت به صورت استاندارد تولید و روانه بازار می شوند

چرا قالب فلزی بتن دست دوم

قالب فلزی بتن این قابلیت را دارند که در صورت استفاده نا مناسب و اسیب دیدگی تعمیر شده و دوباره به چرخه استفاده بازگردد و صرفه اقتصادی بالایی دارد و  بعد از استفاده در هنگام فروش تفاوت قیمت ناچیزی نسبت به قالب های نو دارد.

همچنین دسترسی به قالب فلزی بتن دست دوم در سراسر کشور به دلیل وجود انبار های متعدد بسیار ساده خواهد بود.

 

درصورتی که قصد دارید تجهیزات خودتونو بدون واسطه،مستقیم از پیمانکاران و شرکت هایی که قصد فروش تجهیزات دست دوم پروژه خود را دارند با قیمت مناسب تر خرید کنید و یا اینکه بخواهید تجهیزات خودتونو مستقیم و بدون واسطه به قیمت مناسب تر به مصرف کننده بفروشید. می توانید محصولی که قصد خرید یا فروش آن را دارید در قالب آگهی با شماره تلفن خودتون در سایت قرار دهید.جهت اطلاعات بیشتر در این زمینه و ثبت آگهی تماس بگیرید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس سریع