خرید قالب بتن دست دوم

گیره متوسط دست دوم
سپتامبر 2, 2019
روان کننده آب بند
سپتامبر 2, 2019

خرید قالب بتن دست دوم

خرید قالب بتن دست دوم

بتن ترکیبی از سیمان و مصالح دانه درشت است که کمی آب به آن اضافه شده است . بتن از قوی ترین مواد مورد استفاده در ساختمان ها به شمار می آید . می توان با ایجاد تغییر در ترکیبات بتن از آن برای کارهای مختلف بهره برد . بتن بعد از این که آب موجود در آن بخار می شود محکم می شود . در سازه های بتنی برای این که به بتن شکل مورد نظر را بدهند از قالب بتن استفاده می کنند . این قالب ها از انواع مختلف در بازار موجودند که از آن ها برای پروژه های مختلف استفاده می کنند .قیمت قالب بتن و خرید قالب بتن دست دوم با تک پولاد. به تعدادی از این انواع مختلف قالب های بتن اشاره می کنیم :

  • قالب بتن پلاستیکی : این قالب ها به دلیل این که از جنس پلاستیک هستند وزن کمی دارند . قالب های پلاستیکی را به صورت مجموعه ای از قالب ها تولید می کنند که به متصل اند . زمان تولید این قالب ها کم است و از این نظر استفاده از آن ها به صرفه است .
  • قالب بتن مهندسی : این قالب ها از چهارچوب هایی فلزی تشکیل شده است که توسط مهندسان طراحی شده اند . این قالب ها به سرعت تولید می شوند و طول عمر آن ها نیز بالا است .
  • قالب بتن آجری : این قالب ها از دیوارهای آجری با ضخامت های 10 الی 20 سانتی متر تشکیل شده است . بتن را در این دیواره های می ریزند .
  • قالب بتن فولادی : این قالب ها را زمانی به کار می برند که حجم پروژه زیاد باشد . این قالب ها طول عمر زیادی دارند و به علت همین کیفیت بالا از قیمت بالایی نیز برخوردارند .

قالب بندی

این مرحله از مراحل مهم ساختمان های بتنی است . ابتدا باید قالبی را برای سازه انتخاب نماییم که با کاربری آن متناسب باشد . قالب باید به گونه ای باشد که بتواند فشار وارده از سوی ساختمان را تحمل کند و دچار تغییر شکل نشود . قالب بتن نباید راه خروجی برای آب بتن داشته باشد . خروج آب بتن باعث خراب شدن بتن و به اصطلاح کرمو شدن آن می شود .

قالبی را که برای قالب بندی انتخاب می کنیم اگر به سرعت باز و بسته شود در زمان و هزینه های پروژه صرفه جویی می شود .

قالب برداری

در این مرحله باید توجه کنیم که قالب ها را زمانی برداریم که بتن به اندازه کافی محکم شده باشد . همچنین باید قالب ها و پایه ها را به نوبت  جمع آوری کنیم تا مشکلی برای بتن ایجاد نشود .

خرید قالب بتن دست دوم

برای خرید قالب بتن دست دوم ابتدا باید شرکتی را پیدا کنیم که این محصولات را با کیفیت مناسب ارایه کند . شرکت تک پولاد شرکتی است که در خرید و فروش تجهیزات قالب بندی بتن و محصولاتی از این دست فعالیت دارد . شما می توانید با مشاوره با کارشناسان مجرب این شرکت محصول مورد نظر خود را تهیه نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس سریع