خرید قالب بتن دست دوم کیش

دستگاه خم کن و برش میلگرد
سپتامبر 2, 2019
بلت عصایی (گیره سولجر) دست دوم
سپتامبر 2, 2019

خرید قالب بتن دست دوم کیش

خرید قالب بتن دست دوم کیش

قالب بتن چیست ؟

بتن را در این قالب ها می ریزند و بعد از سفت شدن شکل این قالب ها را به خود می گیرند . برای استفاده از این قالب ها ساختمان ها را قالب بندی می کنند . اجرای مناسب قالب بندی تاثیر بسیار زیادی در هزینه ها و کیفیت ساختمان دارد . قالب های بتن از جنس های مختلف هستند .

انواع قالب بتن

  • قالب بتن چوبی : این قالب ها از نخستین قالب ها ی بتن هستند که مورد استفاده قرار گرفته اند . این قالب ها از تخته های چند لایی ساخته می شوند و قبل از بتن ریزی آن ها را چرب می کنند . اگر از چرب کردن آن ها مدتی گذشته باشد ممکن است گرد و غبار روی آن ها نشسته باشد بنابراین باید قبل از استفاده باید آن ها را تمیز کرد .
  • قالب بتن آجری : قالب آجری همان طور که از اسم آن مشخص است از آجر ساخته می شود . برای ساخت این قالب ها دیوارهایی با ضخامت 10 تا 20 سانتی متری احداث می کنند و بتن را در داخل آن ها می ریزند . برای این که آب بتن از آن خارج نشود قبل از ریختن بتن در قالب ها با یک نایلون سطح قالب را می پوشانند و سپس داخل آن بتن را می ریزند تا آب آن خارج نشود .
  • قالب بتن فولادی : قالب های فولادی از فولاد ساخته شده اند و بسیار مقاوم و محکم هستن و عمر بالایی دارند . قیمت این قالب های فولادی بالا است و دلیلی که باعث می شود از این قالب ها استفاده شود همین عمر بالای آن ها است . این قالب ها را می توان با سرعت زیادی باز و بسته کرد و استفاده از این قالب ها سرعت کار را افزایش می دهد . این قالب ها را در پروژه هایی که حجم کار زیادی دازند استفاده می کنند . زمانی که هوا سرد و یا گرم باشد این قالب ها را عایق می کنند تا دچار تغییر شکل نشوند .
  • قالب بتن مهندسی : این قالب ها چهارچوب هایی از جنس فلزهایی مانند فولاد و یا آلومینیوم تشکیل شده اند . سرعت ساخت این قالب ها بسیار سریع تر از قالب های سنتی است و برای بالا بردن سرعت کار از این قالب ها استفاده می کنند .
  • قالب بتن پلاستیکی : این قالب ها را به صورت مجموعه ای از قالب های به هم چسبیده تولید می کنند . این قالب ها به صورت انبوه تولید می شوند و وزن کمی دارند . از این قالب برای ساخت خانه های زیاد با قیمت های پایین استفاده می کنند .

خرید قالب بتن دست دوم کیش

برای خرید قالب بتن دست دوم کیش باید به مراکزی که این قالب ها را به صورت دست دوم به فروش می رسانند مراجعه نماییم . شرکت تک پولاد شرکتی است که این قالب ها را هم به صورت نو و هم به شکل دست دوم در اختیار شما می گذارد.

خرید قالب بتن دست دوم عسلویه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس سریع