خرید قالب بتن دست دوم کرمان

دستگاه خم وبرش میلگرد اصفهان
دستگاه خم وبرش میلگرد اصفهان
اکتبر 26, 2019
قالب لارج پنل
قالب لارج پنل
اکتبر 26, 2019

خرید قالب بتن دست دوم کرمان

خرید قالب بتن دست دوم کرمان

خرید قالب بتن دست دوم کرمان

خرید قالب بتن دست دوم کرمان

خرید قالب بتن دست دوم کرمان : بتن از موادی که برای اتصال مصالح از آن استفاده می کنند بتن از موادی مانند سیمان و مصالح دانه درشت و کمی آب تشکیل شده است . این ماده بعد بتن ریزی و خشک شدن ساختاری یکپارچه را به وجود می آورد . در ساختمان های مختلف با طرح و نقش مختلف از قالب هایی با جنس و اندازه های مختلف استفاده می شود . شرکت تک پولاد از شرکت هایی است که این تجهیزات را تولید وبه فروش می رسانند . شما می توانید با آشنا شدن با هر کدام از این قالب ها و ویژگی های آن ها قالب مورد نظر پروژه خود را انتخاب کنید .

قالب بتن

بتن مخلوطی از موادی مانند مصالح دانه درشت و سیمان و مقداری آب است . بتن را در قالب هایی می ریزند تا شکل بگیرند . این قالب از مواد گوناگونی ساخته می شوند و هر کدام از این ها برای مقاصد خاصی استفاده می شود .

  • قالب بتن چوبی : از قدیم این قالب استفاده می شود و می توان گفت از نخستین قالب های بتن است . این قالب از تخته های خورده چوب و سه لایی ساخته می شود و طول عمر این قالب ها کم است . زمان ساخت این قالب ها زیاد است و زمان اجرای کار را بالا می برد .
  • قالب بتن مهندسی : این قالب ,قالب فلزی بتن است و چهار چوب های این قالب از فلزهایی مانند فولاد و آلومینیوم در آن به کار می رود . در این قالب ها زمان ساخت پایین آمده است و طول عمر آن نیز افزایش یافته است .
  • قالب بتن پلاستیکی : این قالب از جنس پلاستیک است و به همین دلیل وزن آن کم است و سبک می باشد . این قالب ها به هم متصل هستند . از این قالب ها برای ساخت خانه های انبوه و هزینه کم بسیار کاربرد دارند .
  • قالب بتن روپوش دارعایق موقت : این قالب ها در کارگاه ساخته می شود و خاصیت آن این است که عایق است . بعد از اتمام بتن ریزی این قالب در ساختمان باقی می مانند و ساختمان را در برابر صدا و رطوبت عایق می کنند .
  • قالب بتن کوفور و یا صندوقی : این قالب قالبی ماندگار و با طول عمربالاست و از دو شبکه چهار خانه که با بندهایی که می توانند تا بخورند تقویت شده اند .
  • قالب بتن فولادی : این قالب اغلب در پروژه هایی مورد استفاده اند که حجم کار بسیار بالا باشد . هزینه استفاده از این قالب ها چشم گیر است اما به دلیل کارایی و طول عمر بالا استفاده می شود .

خرید قالب بتن دست دوم کرمان

برای خرید این قالب ها باید ساختمانی که ساخته می شود مورد بررسی قرار بگیرد و قالب مناسب آن انتخاب و خریداری شود . این قالب ها را می توان به صورت قالب بتن دست دوم و یا قالب بتن نو تهیه کرد و مورد استفاده قرار داد . این قالب ها را به هر صورتی که تهیه می کنیم باید توجه بکنیم که کیفیت آن مناسب باشد .

دستگاه خم و برش میلگرد اصفهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس سریع