خرید قالب بتن دست دوم عسلویه

سرجک 40 سانت
سپتامبر 2, 2019
چوب ام دی اف آریا
سپتامبر 2, 2019

خرید قالب بتن دست دوم عسلویه

خرید قالب بتن دست دوم عسلویه

ساختمان هایی که از مصالحی مانند بتن ساخته می شوند سازه های بتنی می نامند . علاوه بر ساختمان های مسکونی و اداری سازه هایی مانند پل ها و یا خط لوله های آب و از این دست نیز نوعی سازه بتنی محسوب می شوند . در سازه های بتنی از وسایلی به نام قالب های بتنی استفاده می کنند . که با آن آشنا خواهیم شد .خرید قالب بتن دست دوم عسلویه با قیمت بسیار مناسب و کیفیت بسیار بالا با تک پولاد.

قالب بتن

در ساختمان هایی که بتن در آن به کار می رود برای شکل دادن به بتن از قالب های بتنی استفاده می کنند . این قالب ها در طول زمان تغییر پیدا کرده اند و از مواد مختلف و در شکل های مختلف ساخته می شوند . از هر کدام از این قالب ها برای مصارف گوناگون بهره می برند . به عنوان مثال از قالب گرد برای ساخت ستون های پل ها و یا از قالب پل برای ساخت پل های بتنی استفاده می کنند .

انواع قالب بتن چیست ؟

  • قالب بتن آجری : این قالب از دیوارهایی به ضخامت 10 تا 20 سانتی متری که با آجر ساخته می شوند تشکیل شده است . بعد از انداختن یک نایلون در این قالب ها برای جلوگیری از خروج آب بتن , بتن را در آن می ریزند .
  • قالب بتن چوبی : این قالب از تخته های چوبی ساخته شده است . ساختن این قالب ها زمان بر است و عمر این قالب ها نیز کوتاه است . این قالب ها به دلیل انعطاف پذیری که دارند هنوز هم در پروژه ها مورد استفاده قرار می گیرند .
  • قالب بتن پلاستیکی : قالب های پلاستیکی به صورت قالب های به هم متصل تولید می شوند . این قالب ها را در زمان کوتاه تولید می کنند . برای ساخت خانه های انبوه با هزینه کم از این قالب ها بهره می برند .

قالب بندی

نصب هر کدام از انواع این قالب ها را قالب بندی می گویند . برای قالب بندی درست ابتدا باید قالبی را که برای ساختمان و یا سازه انتخاب می کنیم با کار و نوع آن سازگار باشد .قالب بندی سازه اگر به درستی صورت بگیرد در زمان و هزینه های پروژه بسیار تاثیر گذار خواهد بود .

شرایطی که برای انجام درست قالب بندی باید رعایت کرد چیست ؟
  • انتخاب قالبی که باز و بسته کردن آن راحت باشد تا زمان زیادی از کارگران نگیرد .
  • انتخاب قالبی که جا به جایی و حمل آن به سهولت انجام بگیرد .
  • انتخاب قالبی که در پایان کار شکلی را به بتن بدهد که ما می خواهیم و مورد نظرمان است .
  • انتخاب قالبی که هیچ گونه درز و شکافی نداشته باشد که آب بتن از آن خارج شود . اگر درزی هم موجود بود قبل از قالب بندی درز گیری شود .
خرید قالب بتن دست دوم عسلویه

خرید قالب بتن دست دوم عسلویه از شرکت تک پولاد امکان پذیر است . شما می توانید با اطمینان خاطر از کیفیت محصولات از این شرکت خرید نمایید .

خرید قالب بتن دست دوم ایلام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس سریع