خرید قالب بتن دست دوم ساوه

روان کننده پلی نفتالین
سپتامبر 2, 2019
واشر دولوله دست دوم
سپتامبر 2, 2019

خرید قالب بتن دست دوم ساوه

خرید قالب بتن دست دوم ساوه

در سازه های بتنی برای این که به بتن شکل دلخواه را بدهند از قالب هایی به نام قالب بتن استفاده می کنند . این قالب ها در طرح ها و شکل های مختلف از مواد گوناگون تولید می شوند و در کاربردهای گوناگون و متناسب با خودشان به کار می روند . بتن بعد از تبخیر آب موجود در ترکیباتش محکم می شود و شکل این قالب ها را به خود می گیرد .

قالب بندی

قالب بندی یکی از مراحل حساس در ساخت سازه های بتنی به شمار می آید . اگر این مرحله به خوبی اجرا شود در هزینه ها و زمان اجرای پروژه بسیار تاثیر می گذارد . اولین و مهم ترین کاری که برای درست انجام گرفتن این مرحله باید انجام بگیرد انتخاب یک قالب مناسب است . در متن زیر اشاره می کنیم که یک قالب مناسب چه ویژگی هایی باید داشته باشد .

ویژگی های یک قالب بندی مناسب چیست ؟

–   قالب های انتخابی باید قابل حمل باشند و برای این کار نیاز به ابزار های جدید پیدا نکنیم .

–   قالب های انتخابی باید به آسانی باز و بسته شوند تا از لحاظ زمانی به پروژه خسارت نزنند .

–   قالب های انتخابی را قبل از مصرف باید به دقت بررسی کرد تا شکافی نداشته باشند . وجود شکاف باعث خروج آب از قالب و خراب شدن بتن می شود .

برای قالب برداری درست چه کارهایی را باید انجام داد ؟

  • قالب ها را باید زمانی از بتن جدا کرد که بتن بتواند فشار وارده از سوی ساختمان را تحمل کند و به اندازه کافی محکم شده باشد .
  • قالب ها و پایه های آن ها را باید به دقت و مرحله به مرحله برداریم تا به بتن آسیبی وارد نشود .
خرید قالب بتن دست دوم ساوه

برای اقدام به خرید قالب بتن دست دوم ساوه ابتدا باید شرکتی را بیابیم که بتوان با اطمینان از کیفیت محصولاتش از آن خرید کرد . شرکت تک پولاد از شرکت های باسابقه در تولید و فروش انواع قالب های بتنی است . این شرکت تنوع گسترده از محصولات را دارد و شما می توانید بیش تر تجهیزاتی که در پروژه های خود نیاز دارید از این شرکت تهیه نمایید .

برای مثال به تعدادی از این محصولات عبارت اند از قالب بتن , قالب گرد , قالب پل ,سرجک قابل رگلاژ , پیچ تنظیم , قالب لارج پنل , قالب فلزی , جک سقفی , داربست مثلثی , اسکافلد , اسکافلد مثلثی , لوله داربستی , لوله داربست دست دوم , داربست چکشی , اسکافلد چکشی , جک ساختمانی , قالب فلزی بتن , تخته سه لایی , پلی وود , قالب تونلی , قالب بتن خاص , اسکافلد دست دوم , سولجر نو , قوطی پروفیل دست دوم و غیره .

این شرکت با کادری مجرب اقدام به تعمیر و بازسازی این تجهیزات می کند و آن ها را به صورت دست دوم به بازار عرضه می کند . این کار باعث صرفه جویی در هزینه ها و منابع ملی می شود .

خرید قالب بتن دست دوم بند عباس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس سریع