خرید قالب بتن دست دوم بندرعباس

فوق روان کننده دیرگیر
سپتامبر 2, 2019
بلت و مهره بلت دست دوم
سپتامبر 2, 2019

خرید قالب بتن دست دوم بندرعباس

خرید قالب بتن دست دوم بندرعباس

برای خرید قالب بتن دست دوم بندرعباس می توانید به شرکت های مختلف که این قالب ها را تولید و به فروش می رسانند. خرید قالب بتن دست دوم بندرعباس از شرکت تک پولاد نیز امکان پذیر است . این شرکت محصولاتی از این دست را هم به صورت نو تهیه کرده و به فروش می رساند و هم با تعمیر این محصولات آن ها را به صورت دست دوم به فروش می رسانند .

این شرکت علاوه بر قالب های بتنی محصولات دیگری را نیز تولید و عرضه می کنند . تعدادی از این محصولات عبارتند از : جک سقفی , جک ساختمانی , قالب لارج پنل , قالب پل , پیچ تنظیم , قالب گرد , تخته سه لایی , پلی وود , داربست مثلثی , داربست چکشی , اسکافلد , اسکافلد مثلثی , اسکافلد چکشی , سرجک قابل رگلاژ , لوله داربستی , قالب تونلی , قوطی پروفیل دست دوم , سولجر نو , سولجر دست دوم , تخته سه لایی دست دوم .

در این متن با قالب بتن که یکی از این محصولات شرکت تک پولاد است .

قالب بتن

در ساختمان های بتنی برای شکل دادن به بتن از این قالب ها استفاده می شود . این قالب ها در شکل و از مواد مختلف ساخته می شوند و در سازه های مختلف به کار می روند . برای استفاده از این قالب ها در ساختمان ها سازه را قالب بندی می کنند . قالب بندی باید به طور صحیح و توسط افراد متخصص انجام گیرد تا در اجرای آن مشکلی پیش نیاید .

باید قالبی را که برای قالب بندی ساختمان استفاده می کنند با کاربری ساختمان متناسب باشد .

قالب بندی

برای اجرای درست قالب بندی نکات زیر باید رعایت نماییم  :

  • قالب هایی را باید به کار بگیریم تا در نهایت شکلی به بتن بدهند که ما می خواهیم .
  • در قالب بندی باید از قالب هایی استفاده نماییم که محکم باشند و در اثر فشارهایی که به آن وارد می شود تاب یباورند و دچار تغییر شکل نشوند .
  • قالب ها باید به گونه ای باشند که بتوان آن ها را به سادگی باز و بسته کرد تا زمان زیادی را نگیرند و هم چنین به گونه باشند که با وسایل موجود بتوان آن ها جابه جا کرد و نیاز به وسیله ای خاص نداشته باشد .
  • این قالب ها باید به گونه ای باشد که آب بتن از آن ها نشت نکند بنابراین باید آن ها را قبل از استفاده باید درز گیری کنند .
قالب برداری

برای برداشتن این قالب ها نیز نکات زیر را باید رعایت کنیم :

  • تا زمانی که بتن به اندازه کافی محکم نشده که بدون قالب هم بتواند شکل خود را حفظ کند نباید قالب را برداریم .
  • پایه هایی که برای استحکام بیش تر قالب ها نصب می کنند را نیز باید بعد از سفت شدن بتن و به نوبت و بدون آسیب زدن به بتن ها باید جمع آوری شوند .

قالب بتنی دست دوم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس سریع