خرید قالب بتن تهران

قالب های تونلی
قالب های تونلی
اکتبر 26, 2019
قالب هاي جديد بتن
قالب هاي جديد بتن
اکتبر 26, 2019

خرید قالب بتن تهران

خرید قالب بتن تهران

خرید قالب بتن تهران

خرید قالب بتن تهران

خرید قالب بتن تهران امری ضروری در این شهر می باشد چرا که در صنعت ساختمان سازی عصر حاضر از تجهیزات و وسایل گوناگونی استفاده می شود . شرکت تک پولاد ارائه دهنده انواع قالب بتن در کشور بوده و در این زمینه خدمات ویژه ای ارائه می دهد . هر کدام از این تجهیزات را طراحان و مهندسان برای ساختن ساختمان های ایمن و زیبا طراحی کرده اند .

در طول زمان این تجهیزات با توجه به تلاش مهندسان برای ساخت ساختمان های محکم و ایمن پیشرفت کرده اند . یکی از تجهیزان پر کاربرد در ساخت ساختمان ها قالب های بتن هستند که ما در این جا به معرفی آن ها می پردازیم .

قالب بتن چیست ؟

قالب بتن از ترکیب چند ماده که به وسیله ای ماده ای چسبنده به هم چسبیده اند تشکیل شده است . این مواد شامل سیمان مایع و مصالح دانه درشت است که در گذر زمان سخت می شوند .

البته بتن می تواند از موادی مانند آهک و یا سیمان و دیگر مواد نیز تشکیل شده باشد که با توجه به مواد تشکیل دهنده در مصارف مختلف کاربرد دارد .
یکی از بهترین مواد در ساخت سازه های ساختمانی بتن می باشد . بتن از سال های دور مورد استفاده قرار می گیرد و در این سال ها از مواد مختلفی استفاده شده است اما هیچ کدام نتوانستند که جایگزین بتن بشوند .

بتن از قوی ترین ومستحکم ترین سازه ها محسوب می شود به همین دلیل است که هیچ ماده ای نتوانسته که جا آن را بگیرد .

انواع قالب های بتنی

قالب چوبی :

این قالب را در کارگاه با تخته های سه لایه و یا تخته های خرده چوب ساخته می شود این تخته ها ضد رطوبت نیز می باشند . تهیه این قالب ساده است اما اگر پروژه بزرگ باشد زمان زیادی می برد . این قالب ها طول عمر کم تری نسبت به انواع دیگر قالب ها دارند اما مزیت آن نسبت به سایر قالب ها این است که از بقیه آن ها انعطاف پذیرترند .

قالب بتن مهندسی :

این قالب از قالب های پیش ساخته چهارچوب ساخته می شود . جنس چهار چوب های این قالب از فولاد و یا آلومینیوم است . سرعت ساخت آن بسیار بیشتر از قالب های چوبی است و هم چنین طول عمر این قالب ها نیز بالا تر است و در این زمینه استفاده از آن ها دارای صرفه اقتصادی است .

قالب بتن پلاستیکی :

این قالب ها به صورت مجموعه قالب های متصل به هم می باشند که برای ساخت انواع سازه های بتنی ساده کاربرد دارد . این قالب ها بسیار سبک و دارای استحکام هستند .

این قالب ها را می توان بازیافت کرد و از این نظر ضرری برای محیط زیست ندارد . از این قالب ها در ساخت خانه های انبوه با قیمت پایین بسیار پرکاربردند .

خرید قالب بتن تهران

برای خرید این قالب ها باید به نوع کاربری پروژه و نیاز آن به چه نوع از قالب توجه بکنیم و با بررسی پروژه بدانیم که چه نوع قالبی برای استفاده در آن مفید تر است سپس به خرید آن اقدام کنیم .

برای خرید اواع قالب ها می توانیم به شرکت تک پولاد مراجعه کنیم . شرکت تک پولاد با داشتن کادری مجرب و حرفه ای می توانند شما را در خرید این تجهیزات راهنمایی کنند .

قالب های تونلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس سریع