خرید قالب بتنی گرد

خرید قالب بتن دست دوم تبریز
اکتبر 26, 2019
خرید قالب بتن دست دوم تهران
اکتبر 26, 2019

خرید قالب بتنی گرد

برای ساخت هر ساختمان با توجه به نوع کاربری و استفاده ای که از آن ساختمان می شود را های مختلفی وجود دارند . یکی از انواع ساختمان سازی که بسیار رایج است سازه های بتنی هستند . برای ساخت سازه های بتنی از لوازم و تجهیزات گوناگونی استفاده می کنند که یکی از این تجهیزات قالب های بتنی هستند .

قالب بتنی گرد

در سازه های بتنی برای این منظور که شکل دلخواه خود را به بتن بدهند از قالب بتن استفاده می کنند . همان طور که می دانید بتن بعد از خشک شدن محکم می شود و ساختاری مستحکم را به وجود می آورد . بهترین موقع برای شکل دادن به بتن زمانی است که بتن هنوز خیس است بنابراین بتن خیس را در قالب ها می ریزند تا بعد از خشک شدن به شکل این قالب ها در بیاید . این قالب ها در شکل ها و طرح های مختلف تولید می شوند . از هر کدام از این قالب ها برای کاربردهای مختلف بهره می برند .

قالب بتنی گرد یکی از انواع قالب های بتنی است که معمولا برای ساخت ستون های گرد پل ها و یا ساختمان هایی مثل پارکینگ های طبقاتی به کار می رود . این قالب ها را طوری طراحی و تولید می کنند که دارای دو تکه مجزا هستند . این تکه های جدا از هم را توسط پین و گوه به هم می چسبانند .

قالب بندی

قالب بندی سازه های بتنی اگر به درستی صورت نگیرد می توان گفت کل ساختمان دچار مشکل است برای این که این کار به درستی انجام بگیرد باید به نکات زیر توجه نماییم :

  • باید از قالب هایی استفاده کنیم که شکل مورد نظر ما را به بتن بدهند .
  • این قالب ها باید به اندازه کافی محکم باشند تا بتوانند فشار هایی را که هنگام کار به آن ها وارد می شوند را تحمل کنند و در اثر این فشار ها تغییر شکل ندهند .
  • باید در قالب بندی ساختمان از قالب هایی استفاده کنیم که به راحتی بتوانیم آن ها را باز و بسته کنیم . این موضوع سرعت کار را بالا می برد و در زمان و هزینه ها صرفه جویی می شود .
  • از قالب هایی استفاده نماییم که آن ها را بتوان به آسانی حمل کرد و به مکان مورد نظر برد .
  • قالب ها را باید قبل از قالب بندی به دقت درز گیری نماییم تا بعد از قالب بندی وریختن بتن در آن شیره بتن از آن خارج نشود . اگر شیره بتن از درزهای قالب خارج شوند بتن قبل از خشک شدن خراب و یا به اصطلاح کرمو می شود .

خرید قالب بتنی گرد

برای خرید قالب بتنی گرد باید ابتدا به کیفیت این قالب توجه وسپس اقدام به خرید آن نماییم . شرکت تک پولاد شرکتی است که در ساخت و فروش این گونه محصولات فعال است . شما می توانید با مشاوره با متخصصان زبده این شرکت قالب مورد نظر خود را با کیفیتی مناسب تهیه نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس سریع