جک سقفی دست دوم شیراز

وزن داربست مثلثی
اکتبر 26, 2019
وزن داربست چکشی
اکتبر 26, 2019

جک سقفی دست دوم شیراز

در این مقاله درباره جک سقفی دست دوم شیراز صحبت خواهد شد. اما اولین سوالی که پیش می آید این است که جک سقفی چیست  و چه کاربرد هایی دارد ؟ بسیاری از ما انواع سقف هایی که در ساختمان ها به کار برده می شوند را دیده ایم . این سقف ها شامل : سقف های تیرچه بلوک ، سقف های طاق ضربی ، سقف های کامپوزیت ، سقف های دال بتنی ، سقف های تیرودال ، سقف های پیش تنیده ، سقف های یوبوت ، سقف های وافل می باشند. برای نگهداری از این سقف ها ، نیاز به روش هایی می باشد که یکی از این روش ها همان جک سقفی می باشد . پس وظیفه جک سقفی ، نگهداری از سقف ها می باشد. منظور از جک های فلزی ، تلسکوپی و شمع ، همان جک سقفی می باشد. جک های سقفی تا ارتفاع ۵/۴ متر ساخته می شوند و بیشتر از این ارتفاع توصیه نمی شوند. در ارتفاع های بیشتر از ۵/۴ متر از داربست های مدولار استفاده می شود . این داربست ها به لحاظ فنی کارکرد بهتری در این ارتفاع ها دارند.

شرکت تک پولاد سازنده انواع جک های سقفی از جمله جک های سقفی صلیبی ، جک های سقفی بدون صلیب ، جک های سقفی ساده ، جک های سقفی شاقول و همچنین داربست های فلزی و چوبی و داربست های مثلثی و داربست های چکشی ستاره و داربست های چکشی کاسه ای و انواع لوله داربست ها و اجزای تشکیل دهنده آن ها و پروفیل های مختلف می باشد . افراد مشغول در این شرکت متخصص و ماهر در این زمینه هستند. شرکت تک پولاد محصولات خود را با علم به روز دنیا تولید می نماید.

جرثقیل سقفی چیست و چه مزایایی دارد ؟

جرثقیل سقفی از ماشین های داخل کارگاهی است . جرثقیل سقفی ، هوشمند و قابل برنامه ریزی می باشد. وظیفه اصلی جرثقیل سقفی حمل ونقل قطعات سنگین در داخل کارگاه ها و کارخانه ها می باشد.

از مزایای استفاده از جرثقیل سقفی می توان به این موارد اشاره نمود.

هزینه نگهداری از جرثقیل سقفی کم می باشد.

با جرثقیل سقفی می توان به تمام نقاط به طور مستقل دسترسی پیدا کرد.

هزینه تعمیر جرثقیل سقفی نیز ناچیز می باشد.

جرثقیل سقفی باعث صرفه جویی در انرژی می باشد.

جرثقیل سقفی بهترین گزینه برای جابجایی قطعات سنگین می باشد.

استفاده از جرثقیل سقفی نیاز به مهارت خاصی ندارد و کار کردن با آن بسیار راحت می باشد.

انواع جک سقفی

جک سقفی دست دوم شیراز دارای مدل های جک سقفی صلیب دار و بدون صلیب و ساده می باشد. از جک فلزی صلیب دار برای کفراژبندی در انواع سقف های تیرچه بلوک و دال ها استفاده می شود. توان باربری جک های سقفی حداکثر یک ونیم تن می باشد. این جک ها به طور استاندارد تا ارتفاع ۵/۳ متر طراحی شده اند. پیچ و مهره های جک سقفی یا رزوه جک سقفی از جنس چدنی نشکن گام ۸ می باشد. جک های سقفی از دو قسمت نری و مادگی تشکیل شده اند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس سریع