تخته سه لایی سه میل

قوطی پروفیل دست دوم
سپتامبر 2, 2019
استاپرآبند لبه دار
سپتامبر 2, 2019

تخته سه لایی سه میل

تخته سه لایی سه میل

از چوب فرآورده های زیادی تولید و ساخته می شود . از این فرآورده ها در ساخت انواع لوازم چوبی استفاده می شود . در برخی از موارد از این فرآورده های چوبی برای ساخت خانه های چوبی نیز بهره می برند . یکی از این فرآورده های پر مصرف تخته سه لایی می باشند .خرید تخته سه لایی سه میل ارزان و با کیفیت از طریق شرکت تک پولاد.

تخته سه لایی

تخته سه لایی که از به هم چسباندن لایه های نازک چوب ساخته می شوند . این لایه های نازک را از برش کنده های چوب به دست می آورند . بعد از برش این لایه ها آن ها را به چسب آغشته می کنند و با استفاده از دستگاه پرس با اعمال فشار و حرارت به هم می چسبانند . چگونگی قرار گیری این لایه های چوب در هنگام چسباندن اهمیت دارد .

لایه ها را به گونه ای به هم می چسبانند که هر لایه جهت رگه هایش مخالف لایه بعدی باشد و عمود بر هم باشند . رعایت این کار باعث می شود که تخته سه لایی از مقاومت بیش تری برخوردار باشد . به تخته های سه لایی تخته های چند لایی نیز گفته می شود . از تخته های سه لایی در کارهای زیادی استفاده می شود .

تخته سه لایی در انواع مختلفی ساخته می شوند :

  • تخته سه لایی نرم چوب : این تخته ها را از چوب درختانی که چوب آن ها مقاومت زیادی ندارند ساخته می شوند . از این دست از درختان می توان به درختان سرو و کاج اشاره کرد . برای چسباندن این تخته ها از چسب هایی مانند خمیر نشاسته , چسب حیوانی و یا کازیین استفاده می کنند . این تخته ها از کیفیت پایینی برخوردارند و به این دلیل از قیمت کم تری نیز برخوردارند .
  • تخته سه لایی سخت چوب : این تخته ها را از چوب درختانی می سازند که چوب آن ها از استحکام کافی برخوردارند ساخته می شوند . درختانی مانند درختان بلوط , ماهون و توس از جمله درختانی هستند که چوب آن ها محکم هستند و برای ساخت تخته سه لایی سخت چوب مورد استفاده قرار می گیرند . برای چسباندن این تخته ها از چسب هایی مانند رزین استفاده می کنند . این تخته ها به دلیل استحکام بالا از کیفیت بالایی برخوردارند و قیمت آن ها نیز از انواع دیگر بالاتر است .
خرید تخته سه لایی 3 میل

انواع مختلف تخته سه لایی 3 میل را می توان از شرکت تک پولاد تهیه نمود . این شرکت علاوه بر تخته سه لایی ایرانی محصولات دیگری مانند قالب بتن , جک سقفی , جک ساختمانی , داربست مثلثی , داربست چکشی , اسکافلد , اسکافلد چکشی , اسکافلد مثلثی , قوطی پروفیل دست دوم , قالب گرد , قالب پل , پلی وود , قالب فلزی , قالب تونلی , قالب بتن خاص , لوله داربستی , لوله داربست دست دوم , پیچ تنظیم , قالب لارج پنل , سرجک قابل رگلاژ و غیره را هم به صورت نو و هم به صورت دست دوم عرضه می کنند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس سریع