اسکافلد اجاره

قیمت داربست مثلثی
سپتامبر 5, 2019
اسکافلد بندی
اکتبر 26, 2019

اسکافلد اجاره

اسکافلد اجاره

در ساخت ساختمان های امروزی از شیوه های متفاوتی استفاده می شود . این روش های مختلف بستگی به نوع پروژه دارد . امروزه برای مهندسان و کارفرما ها سرعت اجرای پروژه به همراه حفظ کیفیت خیلی اهمیت دارد . یکی دیگر از مواردی که اهمیت دارد حفظ ایمنی کارگران هنگام کار می باشد . برای تامین این خواسته ها از تجهیزات و وسایل پیشرفته متنوع استفاده می کنند . این تجهیزات به نوع ساختمانی که قرار است ساخته شود فرق می کند و کار کارگران و طراحان را راحت تر می کند . یکی از این تجهیزات مورد استفاده اسکافلد است .
اسکافلد
اسکافلد ها از لوله هایی که در اندازه های مناسب و استاندارد برش داده شده اند و توسط جوش به هم متصل شده اند تشکیل شده است . این لوله بدون درز و شکاف اند تا توانایی حفظ و تحمل وزن هنگام بتن ریزی را داشته باشند . این لوله ها رامی توان به اشکال مختلف به هم متصل کرد تا مقدار باربری آن افزایش پیدا کند .
این اسکافلد ها را در پروژه های مختلف و با توجه به کاری که از آن انتظار داریم بسته می شوند .
برای بستن اسکافلد به هر شکل باید توجه کنیم که زمینی که به عنوان تکیه گاه اسکافلد مورد استفاده قرار می گیرد باید مستحکم باشد و اگر این طور نبود باید از تخته های به عنوان زیر پایی استفاده کنیم . علاوه براین باید زمین تراز باشد تا اختلاف ارتفاع در ارتفاع های بلند در پروژه ایجاد مشکل نکند . البته اختلاف های کم را می توان با استفاده از سرجک ها تنظیم نمود . ارتفاع سقف های ساختمان نیز با این سرجک ها قابل تنظیم است .
یکی دیگر از کارهایی که برای بستن اسکافلد انجام می دهند این ااست که در ارتفاعات بالا برای اطمینان از جلوگیری از حوادث لوله ای اسکافلد را توسط بست های داربستی به هم وصل می کنند .
این موضوع باعث می شود که ما یک داربست یکپارچه داشته باشیم و استفاده از آن بسیار آسان تر می شود . این موضوع باعث می شود که ایمنی کارگران نیز تامین شود و میزان حوادث بسیار کاهش پیدا بکند .تنها مشکل آن این است که جای زیادی را اشغال می کند . با توجه به این موضوع استفاده از آن در پروژه های بزرگ پر کاربرد تر می باشد .
اسکافلد اجاره
برای تهیه اسکافلد باید توجه کنیم اسکافلدی تهیه کنیم که لوله های مصرفی در آن دارای کیفیت ومقاومت مناسب باشد و خسارتی را به بار نیاورد . ما برای پروژه خود می توانیم هم اسکافلد ها را خریداری کنیم و همچنین آن ها را از جایی معتبر اجاره کنیم و سپس بعد از اتمام پروژه آن را تحویل بدهیم . شرکت تک پولاد شرکتی است که در اجاره و فروش تجهیزات ساختمانی فعالیت دارند . این شرکت محصولات خود را با بهترین کیفیت در اختیار مشتریان قرار می دهد و علاوه براین به آن ها در خرید و یا اجاره تجهیزات مشاوره می دهد که آن ها بهترین انتخاب را متناسب به پروژه خود داشته باشند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس سریع