نبشی صفر پانچ دست دوم – نبشی صفر(پانچ) تک پولاد

روان کننده آب بند
سپتامبر 2, 2019
روان کننده پلی نفتالین
سپتامبر 2, 2019

نبشی صفر پانچ دست دوم – نبشی صفر(پانچ) تک پولاد

نبشی صفر پانچ دست دوم چیست و چه کاربردی دارد؟

نبشی پانچ شده قطعه ای است که در عملیات قالب بندی هیچ سطحی از بتن را تحت پوشش خود قرار نمی دهد و وظیفه آن فقط اتصال دو قالب عمود بر هم در قسمت خارجی سطح بتن می باشد .

این نبشی ها به خاطر کار بسیار مهمی که انجام می دهند می توانند یکی از ابزار بسیار مهم در صنعت ساخت و ساز به شمار آید.

 

همانطور که گفته شد وظیفه ی اصلی این نبشی ها اتصال می باشد که اکثرا برای اتصال بین قالب های آویزی و قالب هایی که برای کف پوتر استفاده می شوند در نظر گرفته شده است.

نبشی صفر پانچ دست دوم معمولا برای قالب بندی تیر هایی از جنس بتن استفاده می شود در دو نوع آکبند و دست دوم در بازار موجود می باشد.

اما این نکته را در نظر داشته باشید که مدل نو و دست دوم آن هیچ تفاوتی با یکدیگر نداشته و اگر از جنس خوبی برخوردار باشند می توانند سالیان زیادی برای شما کار کنند بدون اینکه هیچ اختلالی در کار شما ایجاد کنند.

نبشی صفر همانطور که از نامش پیداست ، هیچ فضایی از بتن را تحت پوشش قرار نمی دهد و تنها دو قطعه قالب را به کمک پین و گوه به یکدیگر می چسباند، نبشی صفر، کنج صفر هم نامیده می شود چرا که در قسمتهای زاویه دار مانند : ستون های مربع یا مستطیلی شکل و دیوارهای حائل و همچنین سقفها و پوترهای بتنی که از روش قالب بندی یکپارچه استفاده می کنند،نبشی صفر می تواند قطعه ای مناسب برای متصل کردن قالبهای فلزی در زوایای موجود سطح کار باشد.

شرکت تک پولاد به عنوان یکی از اولین و بهترین شرکت های تولید کننده انواع قالبهای خاص ، قالبهای مدولار  از جمله داربستهای مثلثی ، داربستهای چکشی ، قالبهای فلزی ، سولجر ، جکهای سقفی و نبشی صفر(پانچ) و کلیه تجهیزات قالب بندی و همچنین ارائه دهنده کلیه تجهیزات قالب بندی بصورت دست دوم با کیفیت بسیار بالا به مشتریان محترم عرضه می نماید.

این شرکت با ارائه ی محصول با کیفیت با هزینه هایی بسیار مناسب توانسته است جایگاه خوبی در بازار ارائه ی این محصولات به خود اختصاص دهد.

ارائه ی محصول با کیفیت شعار این شرکت می باشد.

شما می توانید برای سفارش محصولات با ما تماس بگیرید و در کوتاه ترین زمان ممکن محصولات را با بالاترین کیفیت تحویل بگیرید.

نبشی پانچ- نبشی صفر

برای تولید نبشی پانچ با ورق 3 یا 4 میل ابتدا ورق به عرض 10 سانت (برای لبه 5 سانت) و عرض 12 سانت( برای لبه 6 سانت) از پانچ شدن دو لبه آن از وسط خم نود درجه زده می شود. این نبشی ها در اندازه های 50سانت ،1 متر و 5/1 متر و 2 متر تولید می شوند. برای کسب اطلاع از قیمت نبشی های پانچ شرکت تک پولاد با ما تماس بگیرید.

دیدگاه ها بسته شده است

Call Now Buttonتماس سریع