نئوپان 12 میل

قالب بتنی دست دوم
سپتامبر 2, 2019
پیچ تنظیم دست دوم
سپتامبر 2, 2019

نئوپان 12 میل

نئوپان 12 میل

در مورد نئوپان 12 میل می توان گفت که نئوپان از صنایع بازیافت چوب به دست می آید . نئوپان از خرده چوب هایی مانند خاک اره یا تراشه های کارخانه اره کشی و رزین مصنوعی و چسب های مناسب که پرس و فشرده شده باشند به دست می آید. روش تولید نئوپان 12 میل طوری است که در فرایند بهره برداری از چوب درخت برای مصرف های متفاوت آن را تبدبل به خرده چوب می کنند و سپس این خرده چوب را رطوبت گیری کرده و به خوبی همگون می کنند و چسب کاری کرده و تحت پرس حرارتی قرارش می دهند و در نهایت ورقی که به دست آمده است را بعد از سرد کردن و سمباده کردن مورد استفاده قرار می دهند.اگر بخواهیم نئوپان را ضد آب یا ضد حریق و ضد پوسیدگی در برابر حشرات کنیم در زمان ساخت آن از مواد شیمیایی مانند وکس و رنگ و عوامل مرطوب کننده و عوامل رهاسازی استفاده می کنیم.

برای خرید انواع تجهیزات ساختمان سازی و انواع قالب ها مانند قالب بتن و قالب تونلی و لوله داربستی و … و اطلاع از قیمت ها با ما تماس بگیرید.

مزایا و معایب استفاده از نئوپان

از مزایای نئوپان به هزینه کم – وزن سبک – از پیش ساخته و مناسب برای مبلمان می توان اشاره نمود. از معایب نئوپان به استحکام کم و تحمل نکردن بار سنگین – ناسازگار بودن با محیط زیست – تحت تاثیر رطوبت باد کردن و از بین رفتن رنگ آن می توان اشاره نمود.

نئوپان ها بر اساس روش ساخت

نئوپان سا خته شده از پرس صفحه ای :  این نئوپان به تخته های یکنواخت یک لایه – تخته های سه لایه – تخته های چند لایه و تخته های بدون لایه تقسیم بندی شده است.

نئوپان ساخته شده از پرس قالبی : تفاوت آن با روش پرس صفحه ای در شکل صفحه است. صفحه پرس قالبی به شکل های فرورفته – انحنا دار- برجسته – پروفیل دار می باشد.

نئوپان ساخته شده از پرس غلتکی : با این روش تخته چند لایه – تخته سه لایه- تخته یک لایه – تخته بدون لایه می توان تولید کرد. در این متد مخلوط خرده چوب و چسب از میان غلتکی که حرکت چرخشی دارد عبور می کند و به ضخامتی که از قبل تنظیم شده است در می آید.

شرکت تک پولاد از عرضه کنندگان انواع این نئوپان ها و هم چنین لوازم ساختمان سازی از قبیل انواع داربست ها مانند داربست مثلثی , داربست چکشی وانواع لوله و پروفیل ها و لوله داربستی با ضخامت های استاندارد و ارتفاع های مختلف بسته به نظر پیمانکاران و مهندسان ناظر می باشد. تمام محصولاتی که این شرکت ارائه می دهد مطابق با علم روز دنیا تولید شده اند. مواد اولیه مصرفی در تولید محصولات همه از مواد باکیفیت و درجه یک می باشد. متخصصان این شرکت از افرادی توانمند و با دانش انتخاب شده اند. قیمت محصولات این شرکت به دلیل تغییراتی که در دلار و یورو در بازار ارزایجاد شده است مشخص نمی باشد. بنابراین نمی توان با قطعیت در مورد قیمت نئوپان و قیمت محصولات دیگر سخن گفت. شرکت تک پولاد علاوه بر عرضه محصولات نو به عرضه محصولات دست دوم نیز می پردازد. به دلیل کیفیت بالای محصولات دست دوم این شرکت از آن استقبال شده است.نئوپان 10 میل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس سریع