لوله داربست ۶متری رشت

داربست مثلثی مدولار
داربست مثلثی مدولار
اکتبر 26, 2019
قیمت قالب نیوجرسی بتنی
قیمت قالب نیوجرسی بتنی
اکتبر 26, 2019

لوله داربست ۶متری رشت

لوله داربست ۶متری رشت

لوله داربست ۶متری رشت

خرید ارزان لوله داربست ۶متری رشت

لوله داربست ۶متری رشت : داربست ها از دو عضو بست و لوله داربست تشکیل شده اند. داربست ها ، سازه ای موقت برای انجام پروژه های عمرانی و صنعتی می باشند که به دیوار ساختمان ها یا روی زمین نصب می شوند. شرکت تک پولاد سازنده انواع لوله داربستی و پروفیل های مختلف می باشد.

این شرکت یک مجموعه فعال و تخصصی در زمینه تولید انواع لوله و پروفیل های مختلف بوده که دارای سابقه چندین ساله می باشد و همچنان به فعالیت خود ادامه می دهد . این شرکت لوله داربست را در اندازه های استاندارد که در ایران رواج دارد تولید می کند . این لوله داربست ها با قطر خارجی ۴۸ میلی متر که به لوله های ۵ سانتی متری معروفند و ضخامت ۵/۱ تا ۳ میلی متری ساخته می شوند زیرا این اندازه ها در ایران رواج دارند .

طول استاندارد رواج در ایران نیز ۶ متر می باشد. البته بسته به نظر مهندس ناظر و محل اجرا این طول می تواند کم و زیاد هم شود. در شرکت تک پولاد لوله داربست هایی از قبیل : لوله داربستی ، لوله داربست دست دوم ، لوله داربست چکشی ، لوله داربست ستاره ای ، لوله داربست مثلثی برای مصرف در انواع داربست ها ساخته و به فروش می رسد. لوله داربست ۶ متری رشت از دیگر انواع محصولات این شرکت می باشد.

همانطور که بیان شد داربست از دو عضو لوله داربست و بست تشکیل شده است .

لوله داربست که همان لوله صنعتی است ، هیچ گونه سیالی در داخلش جابه جا نمی شود. متداول ترین سایز مورد استفاده این لوله ، سایز ۱۱/۲ اینچ یا همان نمره ۵ می باشد. این لوله ها در ضخامت های مختلفی تولید می شوند که بیشترین ضخامت مورد استفاده ،ضخامت ۲ و ۵/۲ میلی متر می باشد.

بست : ازبست برای اتصال پایه های لوله به هم استفاده می شود . بست انتهایی ، نوعی از بست می باشد که برای مسدود کردن انتهای لوله مورداستفاده قرار می گیرد. بست انتهایی شبیه به عینک است و دارای ضخامت ۱۶ میلی متری می باشد. نوع دیگری از بست ، بست های مورد استفاده در لوله های فاضلاب کاروگیت می باشد. جنس این بست ها از فلز و پلاستیک بوده که برای محکم نگه داشتن لوله در جای خود از آن استفاده می شود. بست های نگه دارنده لوله همزمان می توانند دو لوله را در کنار هم نگه دارند.

داربست ها نیز انواع های مختلفی هستند . ازانواع داربست ها به داربست چوبی ، داربست فلزی ، داربست معلق ، داربست پایه دار ، داربست مثلثی ، داربست چکشی کاسه ای ، داربست چکشی ستاره ای و… می توان اشاره نمود. برای برپایی داربست ها باید نکاتی را رعایت کرد که بسیار ضروری می باشد .

برای همین دلیل برای نصب داربست باید از افراد ماهر و مسلط استفاده شود زیرا با فروریختن داربست خطرات جانی بسیاری  به بار می آید. این خطرات حتی می تواند تلفات جانی نیز به بار آورد که با به کارگیری افراد دارای تبحر از این تلفات جلوگیری می شود.

داربست مثلثی مدولار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس سریع