لوله داربست دست دوم تبریز

قالب و تجهیزات قالب بندی بتن دست دوم در کیش
قالب و تجهیزات قالب بندی بتن دست دوم در کیش
اکتبر 26, 2019
قیمت انواع داربست مثلثی
قیمت انواع داربست مثلثی
اکتبر 26, 2019

لوله داربست دست دوم تبریز

لوله داربست دست دوم تبریز

لوله داربست دست دوم تبریز

لوله داربست دست دوم تبریز

لوله داربست دست دوم تبریز : شرکت تک پولاد شرکتی است که در زمینه فروش و تولید تجهیزات و ابزارهای ساختمانی فعالیت می کند . این شرکت از سال 1380 فعالیت خود را آغاز نمود . این شرکت با جمع آوری کادری مجرب و حرفه ای ابزار ها و تجهیزات ی را که شما در ساختمان سازی از داربست ساختمان در مراحل ساخت ساختمان تا پلی وودها که بیش تر برای تزیینات داخلی ساختمان به کار می رود را به شما ارایه می دهد .

ارایه محصولات با بهترین کیفیت به مشتریان یکی از اهداف مهم این مجموعه می باشد و برای این موضوع  کادر شرکت تک پولاد تلاش می کنند و به تلاش خود ادامه می دهند . این شرکت علاوه بر تولید این تجهیزات به تعمیر و بازسازی آن ها نیز می پردازند . شما می توانید با توجه به بودجه ای که دارید این تجهیزات را هم به صورت نو و هم به شکل دست دوم و کارکرده تهیه نمایید . این کارهم باعث کاهش هزینه ها برای مشتریان و هم باعث صرفه جویی در منابع ملی می شود .

لوله داربست یکی از محصولاتی که شما می توانید آن را از شرکت تک پولاد تهیه نمایید . با این محصول کم بیش تر آشنا می شوییم . یکی از انواع لوله داربستی که شما می توانید از این شرکت تهیه کنید لوله داربست دست دوم تبریز می باشد .

لوله داربستی

داربست یک سازه موقتی است که در ساخت ساختمان های بلند مرتبه کاربرد دارد . این سازه این امکان را فراهم می کند که محدوده دسترسی در ساختمان های بلند برای کارگران افزایش پیدا کند و کارگران در ارتفاع های بالا برای انجام کارهای بیرونی ساختمان دچار مشکل نشوند . این داربست ها از مواد مختلف ساخته می شوند و انواع و کاربرد های مختلفی دارند .

  • داربست چوبی : این داربست ها همان طور که معلوم است از تخته های چوبی و خورده چوبی ساخته می شود . این داربست ها را توسط ابزار هایی مانند پل های موقت برپا می کنند.
  • داربست فلزی : این داربست ها از اتصال لوله هایی ساخته می شوند که جنس این لوله ها می تواند از فولاد باشد . این لوله ها را در اندازه های استاندارد و معین برش می دهند و سپس توسط دستگاه های جوش به هم جوش می دهند . البته می توان با تغییر در شیوه اتصال این لوله ها میزان باربری داربست را هم تغییر داد . در این نوع داربست از بست هایی برای استحکام بیش تر داربست درارتفاعات بالا استفاده می شود .
  • داربست معلق : این نوع داربست در پروژه هایی استفاده می شود که این امکان وجود ندارد که از زمین های کنار ساختمان به عنوان تکیه گاه برای داربست استفاده کرد . این نوع داربست به شکل سکو هایی از ساختمان بیرون زده است و به همین دلیل است که به این داربست ها داربست های معلق می گویند .
  • داربست های پایه دار: این نوع داربست ها بسیار سریع نصب می شوند و بیش از سه ردیف و ارتفاعی بیش از 5/4 متر ندارند .

 

قیمت انواع داربست مثلثی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس سریع