لوله داربستی اصفهان

قالب بندی ستون گرد
اکتبر 26, 2019
سرجک چیست؟
اکتبر 26, 2019

لوله داربستی اصفهان

لوله داربستی اصفهان

در ساختن ساختمان های بلند مرتبه از ابزار هایی برای دسترسی به نقاط بلند استفاده می شود این ابزار ها را داربست می نامند . داربست ها از مواد و جنس های گوناگون ساخته می شود و هرکدام از این داربست ها را برای مصارف گوناگون به کار می برند .

داربست و انواع مختلف آن چیست ؟

داربست یک سازه فلزی و یا چوبی غیر دایمی است که این امکان دست یابی به نقاط غیر قابل دسترس  حین ساخت و یا تعمیر ساختمان ها را فراهم می کند . داربست از هرنوعی که باشد باید ایمنی کافی و توان تحمل بار را در هنگام بتن ریزی و انجام عملیات های ساختمانی داشته باشد . در صورت فروریختن این داربست ها خطر صدمات جانی برای کارگران بسیار زیاد می باشد و همچنین پروژه را دچار خسارات زیادی می کند .

از انواع مختلف داربست برای ساختمان های مختلف استفاده می شود ما چند نمونه از این داربست ها را نام می بریم و مختصر توضیحی درباره آن ها بیان می کنیم .

داربست چوبی : این داربست ها از تخته ها , خرک ها و پل های موقت ساخته می شوند و به صورت ثابت هستند . برای استفاده از این داربست ها از نردبان های مخصوص استفاده می شود .

داربست فلزی : این داربست ها از لوله های فلزی از جنس فولاد ساخته شده است و توسط بست های داربست برای اتصال این لوله ها به هم استفاده می شود . مواد اولیه مصرفی در ساخت این لوله ها بسیار پراهمیت است زیرا تاثیر مستقیم در کیفیت این لوله ها دارند و اگر این لوله ها کیفیت مناسب را نداشته باشد توانایی لازم برای تحمل بار هنگام اجرای ساختمان را پیدا نخواهد کرد .

داربست معلق : از این داربست در ساختمان هایی استفاده می شود که امکان این وجود ندارد که از زمین به عنوان تکیه گاه داربست استفاده شود . این داربست ها به صورن سکوهایی است که از ساختمان بیرون زده اند به همین دلیل است که به این داربست ها داربست معلق گفته می شود .

داربست پایه دار : این نوع از داربست ها برای ساختمان هایی که به صورت سریع نیاز به داربست دارند استفاده می شوند . این داربست ها نباید بیش از سه ردیف و ارتفاعی بیشاز 5/4 متر داشته باشند . پایه های این داربست ها باید محکم و ثابت باشند . برای بالا و پایین رفتن از این داربست ها از نردبان استفاده می شود .

خرید لوله داربستی اصفهان

برای خرید لوله های داربست می توان با توجه به امکانات مالی و شرایط پروژه از داربست های مختلف استفاده کرد . در داربست های فلز باید لوله های باکیفیت داربست تهیه نماییم . شرکت تک پولاد در زمینه تولید و فروش این تجهیزات و لوله داربستی فعالیت دارد . شما می توانید با مراجعه به این شرکت تجهیزات مورد نیاز خود را با مشورت با کادر مجرب این شرکت تهیه نمایید . یکی از انواع لوله های داربستی که می توانید تهیه نمایید لوله داربستی اصفهان می باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس سریع