قیمت لوله داربست

قیمت لوله داربستی
قیمت لوله داربستی
اکتبر 26, 2019
قیمت لوله داربست دست دوم
قیمت لوله داربست دست دوم
اکتبر 26, 2019

قیمت لوله داربست

قیمت لوله داربست

قیمت لوله داربست

قیمت لوله داربست چقدر است ؟

قیمت لوله داربست در بازار امروز دارای اهمیت زیادی برای افردا می باشد. لوله داربست لوله ای فولادی می باشد که دارای قطر ۴۸ میلی متر و ضخامتی از۱.۵ تا ۳ میلی متراست. به عنوان عضو  موقت درساخت سازه  های بتنی داربست به کار گرفته می شود .

شرکت تک پولاد ارائه دهنده انواع لوله داربست بوده و شما می توانید با کیفیت ترین محصولات را از تک پولاد تهیه کنید. اصولا لوله های داربست وسیله ای موقتی هستند که در پروژه های ساختمانی  و یا صنعتی در محل ساخته می شوند و به کار برده می شود .

بعد از پایان کار ازهم باز می شوند و به راحتی ازهم باز شده و به راحتی جمع اوری می شوند . قیمت لوله داربست به نوع و کیفیت آن ها بستگی دارد .

انواع لوله داربست

داربست ها ازدو عضو اصلی تشکیل شده اند :

لوله داربست : درکشورهای مختلف دیگر با استانداردهای متفاوتی به کار گرفته می شود ودرایران لوله داربست همان لوله ای است که دارای قطر خارجی ۴۸ میلی مترو ضخامتی از۱.۵ تا ۳ میلی متر

و این لوله از ورق سیاهی تولید می شود که به طور استاندارد به طول۶ مترمی باشد .

بست داربست : بست های داربست ، شکل ها و انواع گوناگونی دارند ولی درکل نقش همه آن ها، اتصال لوله ها به هم و به تکیه گاه داربست است . تا بتوان  لوله های داربست را به کاربردی ترین و سریع ترین شکل ممکن نصب و از هم باز کرد .

کاربردهای داربست ها

داربست ها درجاهای مختلفی به کاربرده می شود . مثلا گاهی نقش سایه بان را برای نمای ساختمان ها به کار می رود و در پروژه های عمرانی مانند ساخت پل ها کاربرد دارند . هم چنین نقش تکیه گاه قالب های بتن را نیز بازی می کنند . در کل می توان گفت استفاده بسیار زیادی درپروژه ها به ویژه  پروژهای عمرانی دارند .

به طورکلی وقتی کارگری که می خواهد درارتفاع بلند تری درساختمان کارکند نیاز به تجهیزات خاصی دارد تا ایمنی خود را تامین کند . حال هرچه این ارتفاع بیشتر باشد  وسیله ای بلند تر نیازاست و با گسترش روزافزون درساخت وساز ساختمان های بلند باعث شده است  که انسان تمایل یابد تااز وسیله ای سبک و راحت برای این کاراستفاده نماید .

یک نکته مهم و پر اهمیت  برای کار درارتفاع ایمنی وسرعت کاراست و می خواهیم دراین متن شما را با انواع مختلف وسایل کار درارتفاع را برایتان شرح می دهیم .

قیمت لوله داربست

یکی ازمتخصص ترین مجموعه فعال درزمینه تولید وتوزیع لوله و پروفیل های مختلف از جمله لوله داربست شرکت تک پولاد می باشد . این شرکت چه درزمینه تولید وچه درزمینه پخش فعال می باشد و اکنون افتخار آن  رادارد گسترده ترین سبد محصولات را بهترین قیمت دراختیار مشتریان خود قراردهد.

شما می توانید با توجه به امکانات مالی که در اختیار دارید این لوله ها را به شکل نو و یا دست دوم و یا کارکرده تهیه کنید . کیفیت این تجهیزات که از این شرکت تهیه می کنید بالا هستند و به همین صورت کیفیت کار را نیز افزایش می دهند . با استفاده از این تجهیزات ساختمانی با کیفیت بالا خواهید داشت .

قیمت لوله داربستی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس سریع