قیمت لوله داربست ۶ متری

قالب بتن چیست ؟
قالب بتن چیست ؟
اکتبر 26, 2019
قوطی پروفیل 40*40
قوطی پروفیل 40*40
اکتبر 26, 2019

قیمت لوله داربست ۶ متری

قیمت لوله داربست ۶ متری

قیمت لوله داربست ۶ متری

قیمت لوله داربست ۶ متری در تک پولاد

قیمت لوله داربست ۶ متری : در این مقاله می خواهیم درباره لوله داربستی و همچنین قیمت لوله داربست ۶ متری توضیح دهیم . از لوله داربستی برای برپایی داربست ها استفاده می شود .

در واقع لوله داربستی عضوی مهم برای داربست ها می باشد. لوله داربست ، لوله ای با قطر خارجی ۳/۴۸ میلی متر و ضخامت ۵/۱ الی ۳ میلی متراست که  دارای دو وزن سنگین با وزن ۵/۱۷ کیلوگرم و وزن سبک با وزن ۵/۱۴ کیلوگرم است . ضخامت لوله سنگین ۵/۲ میل و ضخامت لوله سبک ۲۲ میل می باشد.

چون لوله های سنگین در برابر بتن ریزی و فشار بتن مقاومت زیادی نسبت به لوله های سبک دارند برای اجرای ساختمان های بتنی از لوله های ۵/۲ میل با وزن ۵/۱۷ کیلوگرم استفاده می شود.

شرکت تک پولاد سازنده انواع پروفیل ها ، لوله داربستی ، انواع داربست ها از جمله داربست فلزی و داربست های متنوع دیگری می باشد. این شرکت در زمینه رشته خود تخصصی و فعال عمل می کند تا بتواند سبد محصولات مشتریان خود را تنوع ببخشد. این شرکت تمام سعی خود را برای ارائه محصولات با بهترین کیفیت می کند.

اما نکته بسیار مهمی که در اینجا قابل بیان است ، قیمت لوله داربست ۶ متری می باشد که یکی از انواع لوله داربست های تولید شده در این شرکت است . با توجه به نوساناتی که در بازار به وجود آمده است به طور قطع نمی توان درباره قیمت سخنی به میان آورد.

لوله داربست چه کاربرد هایی دارد؟

از لوله داربست چه استفاده ای می شود ؟ از لوله داربست برای پشت بند افقی یا قائم در سازه های بتنی یا پایه برای داربست بستن و هم چنین برای پشت دیوار ها و بستن به پشت قالب های دور سقف یا مهار دیوار و ستون و زیر سقف دال های بتنی و بسیاری موارد دیگر استفاده می شود.

داربست چیست ؟ داربست ، سازه ای است از جنس چوب یا فلز که برای دسترسی به مکان های غیر قابل دسترس از ان استفاده می شود. این سازه به طور موقت در محل اجرا بسته شده و بعد از پایان کار باز می شود.

اجزا تشکیل دهنده داربست ها

ستون داربست ، لوله سرتاسری افقی ، لوله زیرتخته ای ، شمع مایل، لوله های مهار ،قید،قید دیواره درگاهی، لوله های عرضی ، میله شکاف دار اتصال ، پایه مهار ، بست پله ای ، صفحه پله ای ، پل ، بست راست گوشه ، بست لوله زیرتخته ای ، بست گردان ، بست بوشی ، بست خاردار ، مهارانتهایی ، صفحه زیرستون و پایه قابل تنظیم  از اجزای تشکیل دهنده داربست ها هستند. که به عنوان نمونه کاربرد دو عدد از این اجزا را بیان خواهیم کرد.

  • پایه قابل تنظیم : پایه قابل تنظیم به جداره داخلی پایین داربست وصل شده و به وسیله آن ارتفاع پایه داربست تنظیم می شود.
  • توپی های پلاستیکی : قطعاتی پلاستیکی هستند که شکل قارچی دارند ودر انتهای لوله داربست قرار داده می شوند که این امر باعث می شود که اگر فردی با سرلوله ها برخورد کند از او محافظت می گردد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس سریع