قیمت لوله داربست دست دوم ۶متری

قالب هاي جديد بتن
قالب هاي جديد بتن
اکتبر 26, 2019
قالب های خاص بتن
قالب های خاص بتن
اکتبر 26, 2019

قیمت لوله داربست دست دوم ۶متری

قیمت لوله داربست دست دوم ۶متری

قیمت لوله داربست دست دوم ۶متری

قیمت لوله داربست دست دوم ۶متری

قیمت لوله داربست دست دوم ۶متری : لوله داربست یکی از دو عضو اصلی  سازه های داربستی می باشد . در کشور های مختلف ، لوله داربستی با استاندارد های متفاوتی ساخته و تولید می شود. در ایران لوله داربست با قطر خارجی ۴۸ میلی متری و ضخامت ۵/۱ تا ۳ میلی متر ساخته و تولید می شود. جنس لوله داربست از ورق گرم یا ورق سیاه است و طول استاندارد آن به طول ۶ متر است.

سازه داربستی چیست ؟ سازه داربستی ، سازه ای موقت است که در پروژه های عمرانی و صنعتی در محل مورد نظر مونتاژ شده وبعد از اتمام عملیات به راحتی جمع آوری می شوند.

اعضای تشکیل دهنده داربست :

همانطور که گفته شد داربست ها دارای دو عضو اصلی ، لوله داربست و بست داربست می باشند.

لوله داربست ، در ایران با قطر ۴۸ میل و ضخامت ۵/۱ الی ۳ میل تولید شده که به لوله ۵ سانتی متری نیز معروف است.

بست داربست ، وسیله ای برای اتصال پایه های داربست به همدیگر و به تکیه گاه داربست است که بدین ترتیب بتوان داربست را به سرعت از هم باز ویا نصب نمود.

انواع داربست و لوله داربست

یکی از انواع لوله داربست ، لوله داربست دست دوم ۶متری بوده که در شرکت تک پولاد ساخته و به فروش می رسد . درباره قیمت لوله داربست دست دوم ۶ متری به دلیل نوساناتی که در بازار وجود دارد نمی توان به قطعیت سخن گفت . بنابراین قیمت لوله داربست دست دوم ۶ متری دستخوش تغییر می باشد. شرکت تک پولاد به عنوان تخصصی ترین مجموعه فعال در زمینه تولید و توزیع لوله داربست و پروفیل های مختلف و با سابقه ای چندین ساله در زمینه های تولید و پخش ، اکنون گسترده ترین محصولات با قیمتی متعادل را در اختیار مشتریان خود قرار داده است .

حال به سراغ انواع داربست می رویم که بسیار متنوع می باشد و در موقعیت هایی متفاوت از یکی از این انواع داربست بسته به ضرورت استفاده می شود. اما قبل از شرح انواع داربست باید به این نکته اشاره داشت که برای نصب داربست از کسانی که مهارت و تسلط کافی برای برپایی داربست را دارند بهره گرفته شود زیرا با فروریختن داربست با خطرات جانی و حتی تلفات روبرو خواهیم شد.

داربست ها از انواع داربست چوبی ، داربست معلق ، داربست پایه دار، داربست چکشی کاسه ای و ستاره ای ، داربست فلزی وانواع دیگر داربست تشکیل شده اند که اشکال واجزای مختلفی دارند به عنوان نمونه از داربست معلق زمانی استفاده می شود که سطح زمین ناهموار است بنابراین از این نوع داربست که به صورت سکو از ساختمان بیرون زده است استفاده می شود و یا داربست چوبی که نوعی دیگر از داربست است از گوب گرد و نردبان مخصوص تشکیل شده است و به طور کلی زمانی که برای برپایی داربست از تخته و پل موقت و خرک استفاده شود به داربست مذکور داربست چوبی گویند. داربست فلزی هم از لوله ای فولادی  به قطر ۴۸ میل و ضخامت ۴ میل ساخته و مورد استفاده قرار گرفته است.

پیشنهاد میکنیم از مطالب دیگری همچون ” قالب های جدید بتن ” دیدن فرمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس سریع