قیمت لوله داربستی

خرید قالب نیوجرسی
خرید قالب نیوجرسی
اکتبر 26, 2019
قیمت لوله داربست
قیمت لوله داربست
اکتبر 26, 2019

قیمت لوله داربستی

قیمت لوله داربستی

قیمت لوله داربستی

قیمت لوله داربستی

قیمت لوله داربستی : در ساخت ساختمان های بلند از تجهیزات مختلفی بهره می برند . داربست یکی از این تجهیزات است که در ساخت ساختمان های بلند بسیار با کاربرد است . داربست در انواع گوناگون و با ابزار های مختلف ساخته می شود که هر کدام از این ها برای ساختمان های مختلف با کاربرد های مختلف استفاده می شود .

داربست چیست ؟

داربست سازه ای موقتی است که در محل احداث ساختمان ساخته می شود . کارگری که در زمین کار می کند به نقاط محدودی دسترسی دارند . استفاده از داربست به این منظور است که می توان به نقاط غیر قابل دسترس دسترسی پیدا کرد . امروزه که ساخت ساختمان های بلند رواج دارد مهندسان تلاش می کنند از داربست هایی که سبک تر باشند و اتصال آن ها به هم آسان تر باشد در پروژه های خود استفاده بکنند .

انواع داربست ها

  • داربست چوبی : این داربست ها از تخته ها , خرک ها و پل های موقت می سازند . این داربست ها از نوع داربست های ثابت و بدون حرکت هستند .
  • داربست فلزی : این داربست ها از لوله های فلزی که در اندازه های مناسب و استاندارد برش می خورند و با دستگاه جوش به هم جوش می خورند . مواد اولیه مصرفی در این لوله ها باید کیفیت لازم را داشته باشد تا این لوله ها بتوانند میزان باری که به آن ها در هنگام کار تحمیل می شود را تاب بیاورند .
  • داربست معلق : این داربست ها در ساختمان هایی که این شرایط را ندارند که در زمین اطراف آن داربست را برپا بکنند مورد استفاده قرار می گیرد . این نوع داربست به صورت سکو هایی از ساختمان ها بیرون زده شده وبه این دلیل به آن داربست معلق می گویند .
  • داربست پایه دار : این داربست برای پروژه هایی که نیاز فوری به داربست دارند گزینه مناسب اسست . این دارست بیش از سه ردیف و بلندی بیش از 5/4 متر نداشته باشد . پایه های این داربست مهار و ثابت می شود و از نردبان برای بالا و پایین شدن از این داربست استفاده می کنند .

قیمت لوله داربستی در تک پولاد 

برای خرید ابزارها و تجهیزات که برای اتصال داربست ها نیاز است می توانید به شرکت هایی که در این زمینه فعالیت می کنند اقدام به خرید نمایید . شرکت تک پولاد یکی از این شرکت ها می باشد که فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده و در تولید و فروش انواع تجهیزات و ابزار های ساختمانی فعال است .

این شرکت این ابزارها را هم به صورت نو به فروش می رساند و هم این ابزار ها را تعمیر و باسازی می کنند و به صورت دست دوم و کارکرده می فروشد و یا اجاره می دهد . با این میزان از گستره خدمات این شرکت شما می توانید انتخاب های زیادی را داشته باشید و نیاز های پروژه های خود را برآورده نمایید .شما می توانید با مشاوره با کادر مجرب و ماهر شرکت خریدی مناسب را تجربه نمایید .

پیشنهاد میکنم از مطالبی همچون ” خرید قالب نیوجرسی” دیدن فرمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس سریع