قیمت قالب نیوجرسی بتنی

لوله داربست ۶متری رشت
لوله داربست ۶متری رشت
اکتبر 26, 2019
داربست های مثلثی مدولار
داربست های مثلثی مدولار
اکتبر 26, 2019

قیمت قالب نیوجرسی بتنی

قیمت قالب نیوجرسی بتنی

قیمت قالب نیوجرسی بتنی

قیمت قالب نیوجرسی بتنی

قیمت قالب نیوجرسی بتنی : امروزه برای افزایش ایمنی ونظم جاده ها از مصالحی استفاده می کنند که هم ایمنی بیشتری داشته باشد و هم مقاومت آن در برابر ضربه زیاد باشد. با استفاده از این مصالح جاده ها را از هم جدا می کنند . یعنی مسیر رفت و برگشت را مشخص می کنند .

یکی از این مصالحی که در جاده ها مورد مصرف است قالب نیوجرسی بتنی است .
قالب نیوجرسی بتنی در شرکت تک پولاد  نیز به مشتریان عرضه می شود. تک پولاد علاوه بر قالب نیوجرسی بتنی نو ، قالب نیوجرسی دست دوم نیز به بازار عرضه می کند، لذا برای اطلاع از قیمت قالب نیوجرسی بتنی کافیست با شماره هاتی موجود در سایت تماس بگیرید .
قالب نیوجرسی برای بار اول در بزرگراه های نیوجرسی آمریکا به کار گرفته شد و به همین دلیل این قالب ها را قالب نیوجرسی نامیدند. بعد ها استفاده از این قالب در سراسر اتوبان ها و بزرگراه های کشورها مورد استفاده قرار گرفت. علاوه بر استفاده از این قالب برای اتوبان ها و بزرگراه ها برای موارد دیگری نیزکاربرد دارند .

جلوگیری از گسترش آتش در آتش سوزی جنگل ها و یا جلوگیری از عبور مرور ماشین ها هنگام اجرای پروژه های ساختمانی و جاده سازی از دیگر کاربرد های این قالب است . البته از این قالب برای مواقع ضروری و حملات تروریستی به منظور مسدود کردن مسیر نیز بهره می برند.
این قالب از مخلوط بتن,سیمان ,میلگرد و آب ساخته می شود . بعد از مخلوط کردن این مواد با هم بتن حاصل می شود. کیفیت این بتن به رعایت نسبت و اندازه مواد مخلوط شده بستگی دارد . اندازه استاندارد این مواد مشخص است و شرکت های سازنده بر اساس این استاندارد مواد را با هم مخلوط می کنند.

قالب نیوجرسی بتنی چگونه ساخته می شود؟

این بتن بعد از تولید نیاز به عمل آوری دارد که این عمل آوری به روش های مختلف صورت می گیرد که قیمت قالب نیوجرسی بتنی بی تاثیر از این روشها نیست.  در این جا به چند تا از این روش ها اشاره می کنیم:
عمل آوری با مرطوب کردن مستمر سطح بتن با روش های مختلف
عمل آوری با دادن حرارت ملایم وکم به بتن
عمل آوری با بخار آب کم فشار
عمل آوری با پوشاندن سطح بتن با عایق هایی که از تبخیر آب بتن جلوگیری می کند.
کاربرد قالب نیوجرسی بتنی
استفاده در جاده ها و اتوبان ها به منظور جدا کردن مسیر های رفت وبرگشت وکاهش خسارات تصادفات به دلیل زاویه کم این قالب ها .
استفاده از آن ها برای ایجاد مانع دربرابر کارگاه های ساختمانی
به عنوان مانع برای جلوگیری ازسرایت آتش در آتش سوزی جنگل ها
در رود خانه ها برای هدایت جریان آب به محل مورد نظر
این قالب ها علاوه بر جداسازی مسیرها در جاده ها باعث می شوند چشمان رانندگان از نور ماشین هایی که از مسیر مقابل تردد میکنند خسته نشود و موجب تصادف و حادثه نشود.

قیمت قالب نیوجرسی بتنی تک پولاد

قالب نیوجرسی در اشکال متفاوت و کاربرد های مختلف تولید می شود. برای خرید این قالب ها باید به مواردی اعم از کیفیت مواد اولیه که قالب از آن ها ساخته می شوند و شرکت و کارخانه ای که این قالب ها را تولید می کنند . قیمت این قالب ها بنا به مواد اولیه مصرفی مختلف است و با توجه به این موارد تعیین می شود.

لوله داربست ۶متری رشت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس سریع