قیمت داربست چکشی

قیمت دستگاه خم و برش میلگرد
قیمت دستگاه خم و برش میلگرد
اکتبر 26, 2019
قیمت جک سقفی
قیمت جک سقفی
اکتبر 26, 2019

قیمت داربست چکشی

قیمت داربست چکشی

قیمت داربست چکشی

قیمت داربست چکشی چقدر است؟

قیمت داربست چکشی : داربست چکشی نوعی داربست پرکاربرد در صنعت ساخت و ساز می باشد .  شرکت تک پولاد  تولید کننده انواع داربست چکشی و همچنین فروشنده داربست چکشی  (داربست چکشی نو ، داربست چکشی دست دوم )می باشد . مشتریان می توانند برای خرید داربست چکشی در تهران و یا استان های دیگر با تک پولاد تماس حاصل نمایند .

داربست سازه ای موقتی است که در محل ساخت ساختمان ها ساخته می شود و مورد استفاده قرار می گیرد . داربست دارای انواع مختلف و گوناگون است و در پروژه های مختلف از هرکدام از این داربست ها که متناسب با شرایط پروژه است استفاده می کنند .  داربست های مختلف قیمت های مختلف نیز دارند .

قیمت داربست چکشی چقدر است؟

قیمت داربست چکشی چقدر است؟

انواع داربست

داربست ها از مواد و جنس های مختلفی هستند ما در این جا چند تا از داربست های مختلف را معرفی می کنیم .

  • داربست چوبی : این داربست ها از داربست های ثابت هستند واز تخته های چوبی در ساخت آن ها استفاده می شود . داربستی که برای برپا کردن آن از ابزارهایی مانند تخته , پل موقت و یا خرک استفاده بشود به آن داربست چوبی می گویند .
  • داربست فلزی : این داربست از لوله هایی فولادی که در اندازه های معین برش داده می شوند وبه هم جوش داده می شوند تشکیل شده است . در داربست ها مقاومت لوله های سازنده بسیار مهم می باشد .
  • داربست معلق : این داربست ها به دلیل این که به صورت سکوهایی از ساختمان بیرون زده اند را داربست معلق می نامند . داربست معلق را برای ساختمان هایی استفاده می کنند که در زمین های اطراف آن نمی توان داربست را پایه گذاری کرد .
  • داربست پایه دار : این داربست ها به سرعت برپا می شوند و برای پروژه هایی که نیاز به داربست سریع دارند بسیار مناسب هستند . داربست پایه دار سه ردیف بیش تر ندارد و بلندی آن به بیش تر از 5/4 متر نمی رسد . برای ثابت کردن این داربست ها پایه ها را مهار می کنند و برای بالا و پایین شدن از این داربست ها از نردبان استفاده می کنند و از لوله های داربست بالا نمی روند .
  • داربست مثلثی : این داربست از فریم هایی مثلثی ساخته شده که به شکل نر و ماده به هم متصل می شوند . این فریم ها در اندازه های مختلف ساخته و تولید می شوند . عرض این فریم ها در بیش تر موارد 120 سانتی متر است .
  • داربست چکشی ستاره : این داربست ها از پایه های قائم و مهارهای افقی ساخته می شود . پایه های این داربست ها از 1 تا 5/3 متر ساخته می شود . این ابعاد روی قیمت داربست چکشی نیز تاثیر کذار است .

در قسمت های بالایی و پایینی این داربست ها از ابزار هایی برای تنطیم ارتفاع داربست استفاده می کنند . این ابزارها را سرجک قابل رگلاژ می نامند . قیمت داربست چکشی متناسب با کیفیت آن است .

قیمت داربست چکشی

شرکت تک پولاد عرضه کننده محصولاتی مانند داربست چکشی دست دوم , لوله داربستی , قالب بتن خاص , جک سقفی , پیچ تنظیم , قالب پل , اسکافلد مثلثی , اسکافلد چکشی , قالب فلزی بتن , قالب بتن , تخته سه لایی , پلی وود , سولجر نو , قالب گرد , جک ساختمانی است . همه این محصولات با بهترین کیفیت در این شرکت ارایه می شود . قیمت داربست چکشی متناسب با کیفیت آن است .

قیمت دستگاه خم و برش میلگرد

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس سریع