قیمت داربست مثلثی

قالب بتن نو
سپتامبر 5, 2019
اسکافلد اجاره
اکتبر 26, 2019

قیمت داربست مثلثی

قیمت داربست مثلثی

در ساختن ساختمان های امروزی از روش های متعدد و پیشرفته ای استفاده می شود . این روش ها برای ایمنی بیشتر و رسیدن به طرح های مورد نظر برای ساختمان در حال ساخت مورد استفاده قرار می گیرند . هر ساختمانی که ساخته می شود با توجه به این که چه کاربردی خواهد داشت ساخته می شود . استفاده از تجهیزات ساختمانی برای سرعت بخشیدن به اجرای عملیات ساختمانی بسیار ضروری است و به همین منظور طراحی شده اند . این تجهیزات علاوه بر بالا بردن سرعت باعث افزایش ایمنی کارگران ساختمانی نیز می شوند . داربست مثلثی یکی از تجهیزات ساختمانی است که به معرفی آن خواهیم پرداخت .

داربست مثلثی

این داربست از لوله هایی تشکیل شده که به اندازه های استاندارد و معین برش خورده اند و با استفاده از دستگاه های جوش به هم جوش داده شده اند . این لوله ها به گونه ای طراحی شده اند که بتوانند مقاومت و استحکام کافی را داشته باشند . این لوله ها در ارتفاعات بالا خم وکج نمی شوند . اگر این لوله ها به طوری ساخته شوند که مقاومت کافی را نداشته باشند در هنگام بتن ریزی باعث بروز حوادث و خسارت های جبران ناپذیری خواهند شد .

اتصال این لوله ها به همدیگر کار سختی نیست و به مهارت و آموزش خاصی نیاز ندارد و با رعایت چند نکته می توان این کار را انجام داد . بنابراین برای نصب داربست مثلثی می توان از کارگران ساده ساختمانی نیز می توان استفاده کرد . این موضوع می تواند برای پروژه صرفه اقتصادی نیز محسوب بشود .

داربست مثلثی را با رعایت چه نکاتی می توان نصب کرد ؟

  • در مرحله ی اول ابتدا باید به این نکته توجه کنیم که زمینی که داربست را روی آن قرار می دهیم محکم و سفت باشد تا بتواند استحکام کافی را برای داربست فراهم بکند .  اگر این شرایط فراهم نبود می توانیم در زیر لوله های داربست از از تخته هایی به نام تخته زیر پایی استفاده کنیم تا استحکام مورد نیاز داربست را تامین کند .
  • در گام بعدی زمین و یا تخته ای که در زیر داربست قرار دارد را تراز می کنیم تا مشکلی در ارتفاعات بالا به خاطر تراز نبودن ایجاد نشود . البته می توان اختلاف های کم را می توان با ابزار هایی به نام سر جک ها تنظیم و رفع کرد .
  • در ارتفاعات بالا برای این که خیال مان از حوادث و خسارات احتمالی راحت باشد از ابزار و وسایلی به نام بست های داربست می توان استفاده کرد این بست ها باعث می شود که ما داربستی یکدست و یکپارچه داشته باشیم .

قیمت داربست مثلثی

داربست های مثلثی را می توان هم به صورت نو و هم دست دم خریداری کرد . اما در همه این روش ها باید توجه داشت که داربست که تهیه می شود کیفیت و کارایی لازم را داشته باشد و آن را از جایی تهیه کنیم که معتبر باشد و بهترین کیفیت را به ما ارایه بکند .

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس سریع