قیمت اسکافلد

داربست های مدولار چکشی
داربست های مدولار چکشی
اکتبر 26, 2019
لوله داربست دست دوم عسلویه
لوله داربست دست دوم عسلویه
اکتبر 26, 2019

قیمت اسکافلد

قیمت اسکافلد

قیمت اسکافلد

قیمت اسکافلد

قیمت اسکافلد : در ساختمان های امروزی روش های مختلفی برای ساخت به کار می رود . در این روش ها از ابزار و وسایل ساختمانی گوناگون نیز بهره می برند . این ابزارها با توجه به شرایط پرو ژه مورد استفاده قرار می گیرد . قیمت خرید انواع اسکافلد را می توانید از کارشناسان تک پولاد جویا شوید.

استفاده از این ابزار ها کار را برای طراحان و کارگران ساختمان راحت تر و آسان می کند . یکی از این ابزار ها که در بیشتر موارد در ساختمان های بزرگ و بلند مرتبه مورد استفاده است اسکافلد و یا داربست مثلثی می باشد . ما در این جا به معرفی اسکافلد می پردازیم .
اسکافلد
اسکافلد ( داربست مثلثی ) از لوله هایی تشکیل شده است که در اندازه هایی که استاندارد باشد برش داده می شوند و توسط دستگاه های جوش به یکدیگر جوش داده می شوند . کیفیت این لوله اثر مستقیم بر کارایی اسکافلد دارند . در تولید این لوله ها سعی می شود که هیچ گونه درز و شکافی درون آن ها وجود نداشته باشد تا این لوله ها توانایی لازم برای مقاومت در برابر فشار ها و نیروی وزنی که هنگام بتن ریزی به آن وارد می شود را داشته باشد . علاوه براین لوله نباید در ارتفاعات بلند و بالا کج شوند و ایجاد خطر برای کارگران بکنند .

مراحل اجرای اسکافلد

لوله های اسکافلد را در روی زمین قرار می دهیم البته باید توجه کنیم که زمین سفت باشد و اگر سفت نبود می توان از تخته های زیر پایی استفاده کرد .
زمین زیر اسکافلد و یا اگر تخته زیر پایی داشتیم آن را تراز می کنیم تا اسکافلد درارتفاع بالا کج نشود و مشکل ایجاد نکند .
در ارتفاعات خیلی بلند برای اطمینان از استحکام اسکافلد آن را با بست های داربست محکم می کنند تا اسکافلدی یکپارچه و محکم داشته باشیم و کارگران ایمنی لازم هنگام کار را داشته باشند .
باز و بسته شدن لوله های اسکافلد ها بسیار آسان و ساده است و از این نظر باعث صرفه جویی در هزینه ها می شود زیرا اتصال آن ها نیاز به آموزش و مهارت های خاصی ندارند و کارگران ساده ساختمانی نیز می توانند لوله های آنرا به هم متصل بکنند .

قیمت اسکافلد

هنگام تهیه اسکافلد ها باید به نکاتی توجه کنیم تا بتوانیم خرید مناسب و خوبی داشته باشیم . یکی از مهمترین عواملی که باید به آن توجه کرد جنس و کیفیت مناسب لوله های اسکافلد است . این لوله ها باید به گونه ای باشند که مقاومت نگهداری وزن را هنگام بتن ریزی داشته باشند . این تجهیزات ساختمانی را می توان از شرکت های مختلف که این تجهیزات را ارایه می دهند تهیه نمود .
شرکت تک پولاد یکی از این شرکت ها است که در ارایه تجهیزات ساختمانی فعالیت دارند این شرکت با استفاده از کارشناسان مجرب و مشاوران تمام تلاش خود را به کار بسته اند تا محصولی را به مشتریان خود عرضه بکنند . شما می توانید با توجه به پروژه خود و نیاز خود تجهیزات و وسایل مورد نیاز خود را با بالاترین کیفیت از این شرکت تهیه نمایید .

داربست های مدولار چکشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس سریع