قوطی پروفیل 40*40

قیمت لوله داربست ۶ متری
قیمت لوله داربست ۶ متری
اکتبر 26, 2019
قوطی پروفیل 40در80
قوطی پروفیل 40در80
اکتبر 26, 2019

قوطی پروفیل 40*40

قوطی پروفیل 40*40

قوطی پروفیل 40*40

خرید قوطی پروفیل 40*40 با قیمت ارزان

قوطی پروفیل 40*40 : امروزه یکی از پرمصرف ترین محصولات برای صنعت و دروپنجره سازی و همچنین برای مصرف درساختمان ها قوطی پروفیل 40*40 با ضخامت 2 می باشد.قوطی پروفیل دست دوم در واقع جعبه ای شکل و چهار گوش می باشد و دارای طول های 6 و 12 متری با ضخامت های متنوع می باشد .

مراحل تولید قوطی پروفیل 40*40

مراحل تولید این نوع قوطی پروفیل بدین صورت می باشد که ابتدا رول فولادی گرم را با نورد سرد آماده نواربری نموده و سپس با سایزهایی که از پیش برای این قوطی تعیین شده است برش داده می شود.و در نهایت به شکل رول های نواربری شده برای ورود به خط تولید آماده می شود. در خط تولید نیز قوطی نوار برش خورده به محلول زدزنگ و پوشش مقاوم کننده ورق در برابر رطوبت و سایش ودرنتیجه به روان کننده آغشته می شود.

نوار وارد نورد سرد در چند مرحله می شود ودر نتیجه فرم قوطی را می گیرد. با دستگاه جوشی که در فرکانس بالا تنظیم شده است، درزهای قوطی جوش می خورد وقوطی با دستگاه برش تمام اتوماتیک در سایزهایی از پیش تعیین شده که استاندارد است برش داده می شود و قوطی ها ی آماده دسته بندی شده وبرای ارسال به مشتریان بارگیری می شود.

ابعاد قوطی پروفیل

پروفیل در معنای لغوی آن به معنی ثابت بودن مقطع در طول معین می باشد. قوطی پروفیل ها در ابعاد 40*40 و 80*40 و100*70 ودر اندازه های 1 تا 6 متری می باشند.پروفیل ها به دو دسته باز و بسته تقسیم بندی شده اند که این دو دسته هر کدام سایزها وضخامت های متنوعی دارند.

موارد مصرف پروفیل ها در صنایع خودرو و ساختمان سازی و در نفت کش ها و مواردی از این قبیل می باشد. در صنعت ساختمان سازی برای ساختن چهارچوب در وپنجره و نرده های در وپنجره و همچنین نرده های پله ها و موارد بسیار دیگر کاربرد دارد. یکی دیگر از موارد مصرف پروفیل مخصوصا اندازه های 40*80 و 60*60 و70*70 و 80*80 و 100*100 برای کفراژبندی سقف و تیر های بتنی می باشد. همچنین از این پروفیل می توان جهت پشت بند دیوار حائل یک طرفه و دو طرفه به عنوان پشت بند افقی وعمودی مورد استفاده قرار داد.

موارد مصرف قوطی پروفیل 40*40 کدام است؟

از قوطی پروفیل های مربع ومستطیل در صنعت خودرو سازی و از قوطی پروفیل مربع در ساختن پایه میز و صندلی استفاده می شود. از قوطی پروفیل هایی که به صورت z می باشند برای پوشش سقف های سوله ها و سالن های بزرگ بکار برده می شود .

از قوطی پروفیل نبشی و ناودانی که با روش نورد سرد تولید می شود می توان برای ساختن چهارچوب درهای آهنی بزرگ و انواع قالب های فلزی که در ماشین آلات به کار برده شده است استفاده نمود.

از قوطی پروفیل های مربع با مقاطع کوچک برای نرده های راه پله ها و نرده دروپنجره منازل و نرده کشی دیوارهای اطراف کارخانجات و از قوطی پروفیل های مربع با مقاطع بزرگ که به ستونی معروفند درصنعت وساختمان سازی می توان استفاده کرد.

1 نظر

 1. آراز وود گفت:

  قیمت پروفیل قوطی

  جدول وزن قوطی پروفیل

  جدول اشتال قوطی

  وزن پروفیل استیل

  قیمت پروفیل یزد

  محاسبه وزن پروفیل

  جدول تحمل بار قوطی

  لطفا توضیحات موارد فوق را هم در سایت بنویسید واقعا سایت خوبی دارید عالی بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس سریع