قالب پل

خرید قالب بتن دست دوم کرج
خرید قالب بتن دست دوم کرج
اکتبر 26, 2019
دستگاه خم و برش میلگرد تهران
دستگاه خم و برش میلگرد تهران
اکتبر 26, 2019

قالب پل

قالب پل

قالب پل

خرید قالب پل ارزان

قالب پل : کاربرد قالب پل در صنعت پل سازی باعث شده تا قیمت قالب پل ، خرید و فروش قالب فلری پل ، برای پیمانکاران و آرماتوربند ها اهمیت فراوانی داشته باشد . شرکت تک پولاد یکی از شرکت هایی است که در زمینه فروش انواع قالب بتن و تجهیزات آرماتوربندی فعالیت می کند.

در سازه های بتنی برای این که بتن را به شکل دلخواه خود در بیاورند از وسایلی به نام قالب بتن استفاده می کنند . قالب های بتن متناسب با سازه در حال ساخت طراحی و مورد استفاده قرار می گیرند . این قالب ها را در اندازه های مختلف و از مواد مختلف تولید می کنند .

به عنوان مثال از قالب پل برای ساخت پل های بتنی و از قالب های گرد برای ساخت مواردی مانند ستون ها و غیره استفاده می کنند . بتن مایع را در این قالب ها می ریزند سپس بتن بعد از از دست دادن آب و خشک شدن به شکل این قالب ها در می آید . بتن بعد از خشک شدن ساختاری یکدست و یکپارچه را به وجود می آورد .

  • قالب چوبی : این قالب ها از اولین قالب های بتن هستند . این قالب ها طول عمر کمی دارند و زمان ساخت آن ها زیاد است . یکی از مهم ترین ویژگی های این قالب ها منعطف بودن آن ها است که باعث می شود از آن ها در پروژه های بزرگ نیز بهره ببرند .
  • قالب پلاستیکی : این قالب ها سبک و به هم متصل هستند . این قالب ها از قیمت پایینی برخوردارند .
  • قالب مهندسی : این قالب ها توسط مهندسان طراحی شده است و از جنس فلز است . این قالب ها چهارچوب هایی از جنس فولاد و یا آلومینیوم هستند . این قالب ها بسیار مقاوم اند و طول عمر زیادی دارند .
  • قالب آجری : این قالب ها از آجر ساخته می شوند . از آجر دیوارهایی 10 تا 20 سانتی متر ساخته می شوند و بتن در داخل آن ها می ریزند . بتن را توسط نایلون عایق می کنند و سپس بتن را در داخل این قالب ها می ریزند .
  • قالب فولادی : این قالب ها از جنس فولادند و بسیار مقاوم اند . طول عمر این قالب ها زیاد است و قیمت بالایی نیز دارند .

خرید قالب پل

قالب پل را می توان از شرکت تک پولاد که در زمینه های تولید و خرید و فروش تجهیزات قالب بندی فعالیت می کند تهیه کرد . این شرکت از ابتدای تاسیس خود تمام تلاش خود را به کار بسته است که تجهیزاتی که ارایه می کند از کیفیتی مناسب برخوردار باشند .

این شرکت با استفاده از کارشناسان مجرب به تعمیر و بازسازی محصولات نیز اقدام کرد تا این محصولات را به صورت دست دوم و یا کارکرده عرضه کند . این شرکت تمام محصولات خود را با بهترین و بالاترین کیفیت به مشتریان خود عرضه می کند .

محصولات شرکت تک پولاد قالب بتن , قالب فلزی بتن , قالب بتن دست دوم , جک سقفی , جک ساختمانی , داربست مثلثی , داربست چکشی , داربست مثلثی دست دوم , داربست چکشی دست دوم , لوله داربست دست دوم , لوله داربستی , قالب بتن خاص , قالب بتن نو , قالب فلزی , اسکافلد , اسکافلد دست دوم , قالب تونلی و غیره است .

خرید قالب بتن دست دوم کرج

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس سریع