قالب های بتن چیستند و چه کاربردی دارند ؟

لوله ۵ داربستی
لوله ۵ داربستی
اکتبر 26, 2019
خرید قالب بتن دست دوم همدان
خرید قالب بتن دست دوم همدان
اکتبر 26, 2019

قالب های بتن چیستند و چه کاربردی دارند ؟

قالب های بتن چیستند و چه کاربردی دارند ؟

قالب های بتن چیستند و چه کاربردی دارند ؟

قالب های بتن چیستند و چه کاربردی دارند ؟

قالب های بتن چیستند و چه کاربردی دارند ؟ : قالب بتن امروزه جزء لاینفک پروژه های ساختمانی می باشد. شرکت تک پولاد  به عنوان تولید کننده برای ساختمان سازی روش های مختلفی موجود است . این روش ها متناسب با کاربرد ساختمان انتخاب می شوند . این کار باعث می شود که کارایی ساختمان افزایش پیدا کند . استفاده از بتن در ساختمان سازی یکی از متداول ترین روش های ساختمان سازی است . در ساختمان ها و سازه های بتنی از تجهیزات مختلفی استفاده می شود . یکی از این تجهیزات قالب بتن نام دارد که با آن اشنا می شویم .

قالب های بتن چیستند و چه کاربردی دارند ؟

بتن مایعی است که بعد از خشک شدن آب موجود در آن محکم می شود . برای این که بتن بعد از خشک شدن شکل منظم و مناسبی داشته باشد آن را در داخل قالب هایی به نام قالب بتن می ریزند . برای هر ساختمان با توجه به کارایی آن شکل این قالب ها متفاوت است .

قالب ها علاوه بر شکل های مختلفی که دارند از مواد مختلفی نیز ساخته می شوند موادی مانند : چوب , پلاستیک , قلزهایی مانند فولاد و یا آلومینیوم , آجر . یکی از انواع قالب های بتنی قالب فلزی بتن خاص است .

انواع مختلف قالب های بتنی

  • قالب پلاستیکی : قالب هایی که از پلاستیک ساخته می شوند قالب پلاستیکی می نامند . این قالب ها سبک و به هم متصل اند .
  • قالب گرد : از این قالب برای ساخت ستون های سازه های بتنی استفاده می کنند .
  • قالب فولادی : این قالب ها محکم هستند و طول عمر بالایی دارند . از این قالب ها در پروژه های عظیم استفاده می کنند .
  • قالب پل : از این قالب برای ساخت پل های بتنی بهره می برند .
  • قالب چوبی : از تخته های چوبی ساخته می شوند . از مهم ترین ویژگی های این قالب ها انعطاف پذیر بودن آن ها است .

راه تهیه قالب فلزی بتن خاص چیست ؟

قالب فلزی بتن خاص و انواع قالب های بتنی در شرکت تک پولاد خرید و فروش می شوند . صاحبان پروژه های ساختمانی می توانند با مشاوره کارشناسان مجرب این شرکت تجهیزات مورد نیاز پروژه  خود را با بهترین کیفیت و قیمتی مناسب از شرکت تک پولاد تهیه کنند . این شرکت علاوه بر قالب های بتنی محصولات متنوع و گسترده ای هم دارد .

شرکت تک پولاد محصولاتی را مصرف شده اند را خریداری می کند و متخصصان و کارشناسان مجرب شرکت آن ها را بازسازی و تعمیر می کنند . این شرکت این محصولات تعمیر شده را به صورت دست دوم و کارکرده به مشتریان خود عرضه می کند .

تعدادی از محصولات شرکت تک پولاد عبارتند از : داربست مثلثی , داربست چکشی , اسکافلد , اسکافلد مثلثی , اسکافلد چکشی , لوله داربستی , قوطی پروفیل دست دوم , تخته سه لایی , پلی وود , تخته سه لایی دست دوم , پیچ تنظیم , سرجک قابل رگلاژ , جک سقفی , جک ساختمانی , داربست مثلثی دست دوم , داربست چکشی دست دوم , لوله داربست دست دوم , اسکافلد دست دوم , جک سقفی دست دوم , سولجر نو , سولجر دست دوم .

لوله 5 داربستی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس سریع