قالب ساختمان سازی

داربست مثلثی|داربست امگا| اسکافلد
سپتامبر 2, 2019
داربست مثلثی
سپتامبر 2, 2019

قالب ساختمان سازی

قالب ساختمان سازی  چیست؟

قالب ساختمان سازی:استفاده از قالب فلزی  (قالب  بتن )جهت قالب­ بندی فونداسیون به جهت استحکام و سطح شاقولی مناسب نسبت به سایر روش­های قالب ­بندی توصیه بیشتر حائز اهمیت است. در بسیاری از پروژه های ساختمانی بلند مرتبه که عمق پی زیاد بوده و یا میزان سطح قالب­ بندی فونداسیون کمتر است از قالب­های فلزی (قالب بتن ) استفاده می­شود.

در مورد ستونها معمولا به محض آنكه بتن حالت رواني خود را از دست بدهد و بتواند شكل هندسي خود را حفظ كند قالب (قالب بتن ) آن را باز مي كنند و اين در حدود 48 ساعت بعد از بتن- ريزي ميباشد.

قالب ستون بعد از 48 ساعت بايد حتما باز شود زيرا در غير اين صورت آب دادن به بتن به راحتي ميّسر نيست و ممكن است بتن خشك شده و بسوزد بايد توجه داشت كه در موقع نصب قالب ستونها بايد كاملا شاقولي نصب شود .

قالب های بتن در عرض های  مختلف و ارتفاع های 1 و 1.5 و 2 متر تولید می شود .

این مسئله که این قالب ها باید چند ساعت بتن ها و یا مواد دیگری که در آن ها ریخته می شوند را نگهداری کنند به کیفیت این قالب ها وابسته می باشد.

شرکت تک پولاد از شرکت های ارائه کننده ی انواع لوازم ساختمانی از قبیل قالب بتن و قالب فلزی می باشد.

شما می توانید انواع قالب های ساختمان سازی نو و دست دوم را با کیفیت بسیار بالا از این شرکت بخواهید.

شما نیز می توانید از این قالب ها به طور مداوم بدون هیچ گونه خرابی استفاده کرده و این اطمینان را داشته باشید که این قالب ها در نوع خود بهترین هستند و با چندین بار استفاده و  با قرار گرفتن در معرض هر نوع حادثه ای از قبیل ضربه و یا باران و برف کیفیت خود را از دست نخواهد داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس سریع